Obrázek hotelu Euphoria Resort

Euphoria Resort

Star Star Star Star Star
Kréta, Řecko

Pětihvězdičkový hotel Euphoria Resort se nachází v letovisku Kréta, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
moderní a stylový hotel
aquapark se skluzavkami
vhodný pro rodiny s dětmi a náročnou klientelu
luxusní resort
Kolymbari
Moderní a stylový hotel, vhodný pro náročné klienty, s vlastním aquaparkem se nachází cca 2 km od centra Kolymbari a cca 40 km od letiště v Chanii; autobusová zastávka cca 200 m od hotelu.
Veřejná písčito-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu; slunečníky a lehátka zdarma. V srpnu na pláži probíhá líhnutí želv karety obecné.
Vstupní hala, recepce, hlavní restaurace, restaurace u bazénu, 3 à la carte restaurace, 3 bary, obchod se suvenýry, konferenční centrum, terasa s výhledem na moře a bazén, WiFi v areálu hotelu zdarma, bazén pro dospělé, aquapark a dětský bazén se skluzavkami (rychlé skluzavky mohou využívat osoby s minimálními výškou 1,20 m, vodní věže jsou určeny pouze pro děti, k dispozici jsou 2 otevřené typy skluzavek (děti s výškou menší než 1 m) a 2 skluzavky uzavřeného typu (trubky, děti s minimální výškou 1 m), nutný doprovod); slunečníky, lehátka a osušky u bazénů zdarma.
Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny vlastním příslušenstvím (koupelna/sprcha, vysoušeč vlasů, WC), klimatizací, SAT/TV, telefonem, lednicí (denně doplňována vodou), varnou konvicí, trezorem a balkonem. Za příplatek je k dispozici výhled na bazén, boční výhled na moře, výhled na moře a pokoje se sdíleným bazénem. Na vyžádání a za příplatek je k dispozici Junior Suite s možností až 2 přistýlek pro děti s posuvnými dveřmi. U těchto pokojů je k dispozici výhled na bazén, na moře či pokoje se sdíleným bazénem.
Ultra All inclusive zahrnuje snídaně (7:30-10:30), obědy (12:30-14:30), večeře (18:30-21:30) a pozdní večeře formou bufetu (23:00-02:00), pozdní snídaně, lehké občerstvení během dne, nealkoholické nápoje, místní a vybrané importované alkoholické nápoje (10:00-00:30) v místech a časech určených hotelem. 2x za pobyt je možné povečeřet v a la carte restauraci (rezervace předem nutná).
Zdarma: tenisové kurty; malé fotbalové hřiště (5x5 m); volejbalové hřiště; fitness centrum; aerobic, herna a hřiště pro děti; 3 minicluby (0-3 roky, 4-12 let, 13 let +), klub pro rodiny s dětmi (do 4 let, s doprovedem rodičů); půjčovna jízdních kol; Spa a wellness centrum (pro osoby 18 let +) - vířivka, sauna, parní lázeň a ledová fontána; vnitřní vyhřívaný bazén; vodní sporty (šlapadla a kánoe). Za poplatek:  kosmetické procedury, masáže a ostatní vodní sporty na pláži. 
* leteckou dopravu v turistické třídě včetně tax a poplatků * transfery v destinaci * 7/14 noclehů - dle smlouvy o zájezdu * stravování v rozsahu uvedeném u ubytovacího objektu * služby delegáta * pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje pobytovou taxu (platba v hotovosti na recepci ubytovacího zařízení při příjezdu, výše taxy dle kategorie hotelu: 1-2* 0,50 EUR/noc, 3* 1,50 EUR/noc, 4* 3 EUR/noc, 5* 4 EUR/noc, apartmány 1 EUR/noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny kdykoliv změněna, aktuální informace budou k dispozici vždy po příjezdu do ubytovacího zařízení.

Fotky

Euphoria Resort – fotka 1
Euphoria Resort – fotka 2
Euphoria Resort – fotka 3
Euphoria Resort – fotka 4
Euphoria Resort – fotka 5
Euphoria Resort – fotka 6
Euphoria Resort – fotka 7
Euphoria Resort – fotka 8
Euphoria Resort – fotka 9
Euphoria Resort – fotka 10
Euphoria Resort – fotka 11
Euphoria Resort – fotka 12
Euphoria Resort – fotka 13
Euphoria Resort – fotka 14
Euphoria Resort – fotka 15
Euphoria Resort – fotka 16
Euphoria Resort – fotka 17
Euphoria Resort – fotka 18
Euphoria Resort – fotka 19
Euphoria Resort – fotka 20
Euphoria Resort – fotka 21
Euphoria Resort – fotka 22
Euphoria Resort – fotka 23
Euphoria Resort – fotka 24
Euphoria Resort – fotka 25
Euphoria Resort – fotka 26
Euphoria Resort – fotka 27
Euphoria Resort – fotka 28
Euphoria Resort – fotka 29
Euphoria Resort – fotka 30
Euphoria Resort – fotka 31
Euphoria Resort – fotka 32
Euphoria Resort – fotka 33

Mapa

Booking.com