Obrázek hotelu Grecotel Ilia Palms & Aqua Park

Grecotel Ilia Palms & Aqua Park

Star Star Star Star
Pelopones, Řecko

Čtyřhvězdičkový hotel Grecotel Ilia Palms & Aqua Park se nachází v letovisku Pelopones, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
V zadní části rozlehlého resortu Grecotel Olympia Riviera obklopené borovým lesem u obce Kyllini. Vesnička Arkoudi s několika obchody a tevernami ve vzdálenosti cca 2 km. Letiště Araxos cca 60km.
Hlavní budova, 80 pokojů. Recepce, lobby bar, hlavní bufetová restaurace, a la carte restaurace. Součástí resortu je Olympia Aqua Park se spoustou vodních atrakcí (nápoje v rámci parku v ceně, lehké občerstvení v určitých hodinch během dne). Klienti mohou využívat bazénů a služeb části Olympia Oasis vzdálené cca 350m.
Dvoulůžkový pokoj, Výhled zahrada: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., rádio, telefon, lednička, trezor a balkon nebo terasa s výhledem do zahrady; Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Bočním výhled moře: boční výhled na moře.; Jednolůžkový pokoj;
Denní a večerní animační program v části Olympia Oasis.
Snídaně a večeře formou bufetuAll inclusive Americká snídaně, obědy a večeře formou bufetu; Pozdní kontinentální snídaně; Snacky během dne v určených hodinách v lobby baru a v plážovém baru Olympia Oasis; Půlnoční snack v lobby baru; Místní i mezinárodní alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje v lobby baru a v plážovém baru Olympia Oasis (10.30-00.00h.); 1x za týdenní pobyt večeře v a la carte restauraci Ilia Palms po předchozí rezervaci. Ostatní a la carte restaurace v rámci resortu za poplatek (nutná rezervace).;
Dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře oceněná modrou vlajkou cca 450m. Slunečníky a lehátka zdarma. Plážový bar v části Olympia Oasis v rámci all inclusive.
Sportovní aktivity probíhají v části Olympia Oasis. Zdarma: aerobik, cvičení v bazénu, vodní pólo, stolní tenis, plážový volejbal, volejbal, minifotbal, basketbal, lukostřelba, šipky, boccia, fitness.Za poplatek: taneční lekce, paintball, lekce plavání, privátní lekce cvičení, osobní trenér, tenis, jízda na koni, vodní sporty na pláži, horská kola.
Dětský bazén, bazén se skluzavkami a řekou v části Olympia Oasis, Aqua Park, miniklub (4-12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání), hlídání dětí za poplatek
https://www.rivieraolympia.com/iliapalms.html
Aqua Elixir Thalasso v části La Riviera.
Zdarma: WiFi v celém areálu.
4 hvězdičky;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 1
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 2
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 3
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 4
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 5
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 6
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 7
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 8
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 9
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 10
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 11
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 12
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 13
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 14
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 15
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 16
Grecotel Ilia Palms & Aqua Park – fotka 17

Mapa

Booking.com