Obrázek hotelu Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park

Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park

Star Star Star Star Star
Pelopones, Řecko

Pětihvězdičkový hotel Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park se nachází v letovisku Pelopones, v Řecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Přímo na nádherném pobřeží západního Peloponésu u obce Kyllini v rozlehlém resortu Grecotel Olympia Riviera. Vesnička Arcoudi s několika obchody a tevernami ve vzdálenosti cca 2 km. Letiště Araxos cca 60 km.
Hlavní budova, vily. Recepce, lobby bar, hlavní bufetová restaurace, 2 à la carte restaurace (italská a řecká) a další à la carte restaurace v rámci hotelového resortu (po předchozí rezervaci), à la carte občerstvení "Oasis on the Beach", herní místnost, minimarket, boutique, obchod se suvenýry, kadeřník, wellness centrum s vnitřním bazénem, konferenční centrum. V zahradě dva bazény (jeden se skluzavkami a línou řekou), bazén s mořskou vodou, lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Součástí resortu je Olympia Aqua Park se spoustou vodních atrakcí (občerstvení v rámci parku není v ceně).
Dvoulůžkový pokoj, Pro samostatné použití: terasa, pokoje v přízemí se vstupem do zahrady, koupelna/WC (vysoušeč vlasů), telefon, WiFi, trezor (za poplatek), mini lednička, sat. TV, individuálně ovládaná klimatizace (zdarma); Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj, Boční výhled moře: balkon nebo terasa; Dvoulůžkový pokoj, Výhled moře: výhled moře, balkon nebo terasa; Bungalow, Boční výhled moře: balkon nebo terasa; Bungalow, Výhled moře: výhled moře, balkon nebo terasa; Dvoulůžkový pokoj, Výhled do vnitrobloku, Přízemí, Boční výhled moře: v přízemí, terasa; Rodinný pokoj, Zahrada, Přízemí, Hlavní budova: v přízemí, terasa, oddělené ložnice; Rodinný pokoj, Výhled moře: vyšší patro, oddělené ložnice, výhled moře; Family Mezonet, Výhled moře: balkon nebo terasa, výhled moře; Family bungalow, Boční výhled moře: částečný výhled moře, v přízemí, oddělené ložnice; Family bungalow, Výhled moře: výhled moře, oddělené ložnice, v přízemí; Vila: celková rozloha 105 m2, přímo u pláže, 2 oddělené ložnice, obývací pokoj, 2 koupelny;
Denní a večerní animační program.
All inclusive snídaně (07.30-10.00h.), oběd (12.30-14.30h.) a večeře (18.30-21.30h.) formou bufetu; kontinentální snídaně (10.00-10.30h.); lehký snack (11.00-01.00h.); jogurty, ovoce, zmrzlina, zákusky (11.00-18.00h.); alkoholické a nealkoholické nápoje včetně čerstvých džusů, koktejlů a mezinárodních značek (10.00-01.00h.); lze využívat 7 restaurací, 3 bary; možnost degustace vín; denně doplňovaný minibar na pokoji; 24hod. služba na WhatsApp;
10 km dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře oceněná modrou vlajkou (2 km patří přímo resortu). Slunečníky, lehátka a plážové osušky zdarma.
Zdarma: aerobik, cvičení v bazénu, stolní tenis, plážový volejbal, volejbal, minifotbal, basketbal, lukostřelba, šipky, boccia, fitness.Za poplatek: taneční lekce, paintball, lekce plavání, privátní lekce cvičení, osobní trenér, tenis, tenisové lekce, jízda na koni, vodní sporty na pláži, půjčovna kol.
Dětský bazén, bazén s atrakcemi, Olympia Aqua Park, miniklub Grecoland a Grecoteens, hlídání dětí za poplatek, dětská postýlka na vyžádání.
https://www.rivieraolympia.com/olympiaoasis.html
Za poplatek: Aqua Elixir Thalasso - bazén, jacuzzi, sauna, pára, masáže, hydroterapie, relaxační a léčebné procedury, indická terapie ajurvéda, kosmetické centrum.
Zdarma: WiFi v celém areálu.
5 hvězdiček;
V Řecku je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 1
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 2
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 3
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 4
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 5
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 6
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 7
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 8
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 9
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 10
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 11
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 12
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 13
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 14
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 15
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 16
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 17
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 18
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 19
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 20
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 21
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 22
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 23
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 24
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 25
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 26
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 27
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 28
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 29
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 30
Grecotel Olympia Oasis &Aqua Park – fotka 31

Mapa

Booking.com