Obrázek hotelu Insotel Punta Prima Resort & Spa

Insotel Punta Prima Resort & Spa

Star Star Star Star
Menorca - Baleárské ostrovy, Španělsko

Čtyřhvězdičkový hotel Insotel Punta Prima Resort & Spa se nachází v letovisku Menorca - Baleárské ostrovy, ve Španělsku.

Dovolenou si můžete vybrat z 4 termíny s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 28 620 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 29 750 Kč.

Nejlevnější nabídka
28 620 Kč
26.-02. 09. 2023, Letecky – Praha, All inclusive Zakoupíte přímo na fischer.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
fischer.cz
26. 08. - 02. 09. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Praha
28 620 Kč
fischer.cz
30. 08. - 06. 09. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Praha
29 210 Kč
fischer.cz
07. 06. - 14. 06. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Praha
29 400 Kč
fischer.cz
02. 09. - 09. 09. 2023 / 7 nocí
All inclusive
Praha
29 750 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
V rozlehlé subtropické zahradě v klidnější části střediska Punta Prima. Městečko Sant Lluís cca 4 km, hlavní město Mahon cca 10 km. Zastávka linkového autobusu v blízkosti hotelu.
Rozsáhlý resort v několika 2patrových vilkách v zahradě (vč. nově postavených bloků s moderními apartmány - otevření léto 2020). Vstupní hala s recepcí, společenská místnost s TV/sat.,hlavní restaurace, 3 à la carte restaurace (Aire, Il Faro a Xoroi), minimarket, konferenční sál. Venku 3 bazény, snack bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky oproti kauci.
Studio, Superior: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), oddělená ložnice a obývací část kombinovaná s vybaveným kuchyňským koutem (lednička), klimatizace, stropní ventilátor, telefon, trezor (za poplatek), TV/sat., terasa (v přízemí) nebo balkon.Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Apartmá, Superior: renovované 2019, oddělená ložnice.; Apartmá, Superor, Výhled na moře: renovované 2019, oddělená ložnice, výhled na moře.;  
Pravidelné denní i večerní animační a zábavné programy.
All Inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu nebo formou menu v některé ze 3 à la carte restaurací (nutná rezervace); Lehký snack během dne, vybrané druhy zmrzliny; Odpolední čaj, káva a zákusky; Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.30–23.30 hod.);
Písečná pláž Punta Prima s pozvolným vstupem do moře vzdálena cca 400 m (vzdálenost se může lišit podle umístění apartmá v areálu), lehátka a slunečníky za poplatek.
Zdarma: 8 tenisových kurtů (6× umělá tráva, 2× umělý povrch), hřiště na minifotbal (umělá tráva), 2 kurty na squash, víceúčelové hřiště (volejbal, badminton, basketbal), půjčovna horských kol, stolní tenis, pétanque, fitness (vstup od 16 let). Za poplatek: vodní sporty na pláži, osvětlení tenisových kurtů.
Oddělené dětské brouzdaliště, dětské hřiště, INSI miniklub, dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.
http://www.insotel.com
Bezbariérový pohyb v celém hotelovém areálu (areál se nachází ve svahu).
Prestige Spa; Vstup od 16 let; Za poplatek: vnitřní vyhřívaný bazén (v ranních hodinách zdarma pro rodiny s dětmi), vířivka, sauna, turecké lázně, salon krásy, kadeřnictví, masáže, relaxační procedury;
Za poplatek: WiFi v celém areálu hotelu (místy slabý signál).;
5 hvězdiček;
Na Baleárských ostrovech je povinnost hradit pobytovou taxu v závislosti na kategorii hotelu. Taxa není zahrnuta v ceně zájezdu a musí být uhrazena klientem přímo na recepci hotelu. Rozsah a kvalita uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 1
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 2
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 3
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 4
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 5
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 6
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 7
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 8
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 9
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 10
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 11
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 12
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 13
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 14
Insotel Punta Prima Resort & Spa – fotka 15

Mapa

Booking.com