Obrázek hotelu Club Jandía Princess

Club Jandía Princess

Star Star Star Star
Fuerteventura - Kanárské ostrovy, Španělsko

Čtyřhvězdičkový hotel Club Jandía Princess se nachází v letovisku Fuerteventura - Kanárské ostrovy, ve Španělsku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
V mírném kopci přímo nad pláží Playa del Esquinzo v klidné oblasti na jihu ostrova. Rušné turistické středisko Jandía cca 7 km, malebný přístav s mnoha typickými restauracemi a bary Morro Jable cca 8 km. Spojení linkovým autobusem s letovisky Jandía a Costa Calma, zastávka cca 150 m. Letiště (FUE) je ve vzdálenosti cca 80 km.
512 pokojů v 10 třípatrových budovách, vstupní hala s recepcí, restaurace, 2 restaurace à la carte, 2 bary, místnost s TV/sat., společenská místnost a obchod. V pečlivě udržované zahradě bazén (možnost klimatizace/vyhřívání), bar, lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.Část pouze pro dospělé: exkluzivně vyhrazena osobám starším 18 let, 1 bar, 2 bazény (1 s možností klimatizace/vyhřívání), nudistická část s bazénem a jacuzzi. Část pro rodiny: bazén (možnost klimatizace/ vyhřívání), oddělená část restaurace, bar, dětské zázemí.
Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, klimatizace, telefon, TV/sat., trezor za poplatek, minilednička, balkon nebo terasa.; Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Dvoulůžkový pokoj rodinný výhled oceán: výhled na moře.; Dvoulůžkový pokoj adults only: v části pouze pro dospělé; Dvoulůžkový pokoj rodinný výhled oceán: výhled na moře, v části pouze pro dospělé.; Suita 1 ložnice: privátní zahrada, 64 m2, oddělená ložnice a obývací prostor.; Suita 1 ložnice adults only: viz. Suita 1 ložnice; bez privátní zahrady, balibed ve společné zahradě, terasa na slunění;
Denní animační program, pravidelná večerní představení.
Viz program all inclusive.
Nádherná světlá písečná pláž Esquinzo s pozvolným vstupem do moře přímo u hotelu. Přístup na pláž zahradou z mírného kopce a po schodech, lehátka a slunečníky za poplatek.
Zdarma: multifunkční sportovní hřiště.; Za poplatek: 4 tenisové kurty (umělý trávník), tenisová škola.;
Bazén, hřiště, farma, animace, miniklub (4–12 let), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).Animační program Funtazie klubu v období 25.6. - 1.9.2023.
Snídaně, oběd a večeře formou bufetu; Teplý a studený snack (11.00–15.00 hod.); Káva, čaj a zákusek (15.00–17.00 hod.); Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00–23.00 hod.); 1 večeře v à la carte restauraci Lagar (nutná rezervace);   premium all inlusive (služby navíc) Aperitiv, víno a voda při příjezdu; Voda v minibaru; Rozšířená nabídka alkoholických a nealkoholických nápojů;
VISA, EC/MC.
http://www.princess-hotels.com
Vyhrazeno pouze pro klienty ubytované v části určené jen pro dospělé; Zdarma: jacuzzi, sauna, turecké lázně, odpočinková zóna, fitness.; Za poplatek: masáže, relaxační procedury.; klienti z rodinné zony mohou za poplatek využít fitness;
Za poplatek: WiFi v lobby, internetový koutek.;
Komplex rozdělen na 2 části, část pouze pro dospělé a část pro rodiny. Některé části hotelu jsou vyhrazeny exkluzivně osobám starším 18 let. Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Club Jandía Princess – fotka 1
Club Jandía Princess – fotka 2
Club Jandía Princess – fotka 3
Club Jandía Princess – fotka 4
Club Jandía Princess – fotka 5
Club Jandía Princess – fotka 6
Club Jandía Princess – fotka 7
Club Jandía Princess – fotka 8
Club Jandía Princess – fotka 9
Club Jandía Princess – fotka 10
Club Jandía Princess – fotka 11
Club Jandía Princess – fotka 12
Club Jandía Princess – fotka 13
Club Jandía Princess – fotka 14
Club Jandía Princess – fotka 15
Club Jandía Princess – fotka 16

Mapa

Booking.com