Obrázek hotelu Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso

Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso

Star Star Star Star Star
Gran Canaria - Kanárské ostrovy, Španělsko

Pětihvězdičkový hotel Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso se nachází v letovisku Gran Canaria - Kanárské ostrovy, ve Španělsku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
Přímo na břehu moře v klidné oblasti Meloneras. Pobřežní promenáda spojující letoviska Maspalomas a Meloneras přímo u hotelu. Nákupnía zábavní možnosti, restaurace, bary a obchody cca 500 m, známý maják El Faro cca 1 km.
561 pokojů, 6 poschodí, 10 výtahů, 4 restaurace (bufetová, italská, barbecue a café-snack), lobby bar, snack bar s terasou, pivnice, různé obchůdky a konferenční sály. V zahradě několik bazénů se sladkou vodou (1 s možností klimatizace/vyhřívání, 1 s uměle vytvořenou pláží), bazén s mořskou vodou, 3 jacuzzi, bar u bazénu, terasy s lehátky a slunečníky zdarma, osušky zdarma (výměna za poplatek).
Dvoulůžkový pokoj: koupelna/WC (bidet, oddělená sprcha, vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, telefon, minibar, trezor za poplatek, šatna, TV/sat., balkon nebo terasa.; Ostatní typy pokojů (pokud není uvedeno jinak, mají pokoje výše uvedené vybavení) Eco dvoulůžkový pokoj: horší umístění.; Dvoulůžkový pokoj, yield: poslední pokoje v prodeji, odlišují se pouze cenovou kalkulací.; Dvoulůžkový pokoj, Částečný výhled moře, výhled: strana k moři.; Junior suita, 1 ložnice, Unique, Částečný výhled moře: obývací místnost a oddělená ložnice. VIP Servis Unique by Lopesan.; Senior suita, 1 ložnice, Unique, částečný výhled moře: viz Junior suita, 1 ložnice, Unique, Částečný výhled moře; prostornější, výhled na moře. VIP Servis Unique by Lopesan.;
Animace během dne. Večer pravidelné animační programy a vystoupení.
Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení večeře formou bufetu. U večeře vyžadováno formální oblečení.
7 km dlouhá písečná pláž Maspalomas v proslulé přírodní rezervaci písečných dun cca 1 km, písečnooblázková, místy kamenitá pláž Meloneras cca 500 m. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Za poplatek: tenisové hřiště (umělý trávník) s možností osvětlení, biliár, putting green, fitness, 18jamkové golfové hřiště Meloneras cca 900 m, hřiště Campo de Golf Maspalomas cca 4 km.;
Brouzdaliště, miniklub (4–12 let), animace, hlídání dětí za poplatek (na vyžádání), dětská postýlka zdarma (na vyžádání).
VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.
VIP SERVIS UNIQUE BY LOPESAN Jedinečný VIP servis ve vybraných pokojích a hotelech řetězce Lopesan; Oddělená část snídaně s exkluzivní nabídkou jídel; Rezervace míst v bufetové restauraci na večeři; Rezervace míst u bazénu v klidnější zóně s nabídkou vody a ovoce; VIP salonky se snack občerstvením v průběhu dne; Prioritní check-in a check-out; Welcome drink; Denní tisk; Snídaně a večeře možná v jakémkoliv dalším hotelu, kde je tento UNIQUE servis nabízen (nutná rezervace na recepci den předem); Jeden vstup zdarma za pobyt do Corallium SPA centra/nebo Tahlasso Centra; Babysitting servis na vyžádání (zdarma v případě zakoupení Green Fee nebo proceduru ve SPA nebo Thalasso); Rezervace míst na večerní vystoupení; Luxusní kosmetické doplňky na pokoji; Trezor, Wi-Fi, osušky, župany na pokoji zdarma; Dvě lahve vína při příjezdu; Voda na pokoji v průběhu celého pobytu, gin tonic + 2 nealko nápoje jedenkrát za pobyt, balíček sladkých bonbonu při příjezdu; Výběr polštářů bez poplatku; Varná konvice a kávovar Nespresso; Dětský ručník s maskotem Panchi; V případě pozdního příjezdu studená večeře připravená na pokoji;
http://www.lopesanhotels.com
Na vyžádání 5 DR přizpůsobených pro handicapované klienty. Bezbariérový pohyb v areálu hotelu včetně upraveného vstupu do 1 bazénu.
Exkluzivní thalassoterapeutické centrum na ploše 1 200 m2 s krásným výhledem na oceán; Za poplatek: bazén s mořskou vodou a hydromasážními tryskami, aromaterapie, několik druhů saun zakončených ledovou sprchou podporující krevní oběh, floating, relaxační a meditační prostor;
Zdarma: WiFi v lobby.; Za poplatek: internetová kavárna, WiFi na pokojích.;
Oficiální třída: *****   Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 1
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 2
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 3
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 4
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 5
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 6
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 7
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 8
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 9
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 10
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 11
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 12
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 13
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 14
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 15
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 16
Lopesan Villa del Conde Resort & Thalasso – fotka 17

Mapa

Booking.com