Obrázek hotelu Z Londýna do srdce Anglie

Z Londýna do srdce Anglie

Star Star Star
Londýn, Spojené Království

Tříhvězdičkový hotel Z Londýna do srdce Anglie se nachází v letovisku Londýn, ve Velké Británii.

Dovolenou si můžete vybrat z 4 termíny s odletem Praha. Nejlevnější dovolená vychází na 20 439 Kč a naopak nejdražší zájezd stojí 23 419 Kč.

Nejlevnější nabídka
20 439 Kč
19.-24. 06. 2023, Letecky – Praha, Snídaně Zakoupíte přímo na cedok.cz. Vybrat jiný termín
ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
cedok.cz
19. 06. - 24. 06. 2023 / 5 nocí
Snídaně
Praha
20 439 Kč
cedok.cz
23. 09. - 28. 09. 2023 / 5 nocí
Snídaně
Praha
21 789 Kč
cedok.cz
07. 08. - 12. 08. 2023 / 5 nocí
Snídaně
Praha
21 789 Kč
cedok.cz
01. 05. - 06. 05. 2023 / 5 nocí
Snídaně
Praha
23 419 Kč

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
to nejlepší z Anglie v jednom zájezdu
proslulý Stonehenge
nejstarší univerzitní město Anglie - Oxford
1. den: Odlet z Prahy do Londýna, transfer z letiště do hotelu, ubytování, fakultativně večeře. Při dobrých časových možnostech kombinovaná prohlídka autokarem a pěšky po londýnských zajímavostech – Trafalgar Square, Whitehall, Westminsterské opatství, Big Ben, London Eye, Národní galerie, katedrála sv. Pavla, Tower, Tower Bridge… 2. den: Po snídani zastávka v Salisbury – městě ze 13. století s nádherným historickým centrem a katedrálou ve stylu rané anglické gotiky, odjezd do Stonehenge – návštěva nejslavnějšího pravěkého monumentu, komplex menhirů a kamenných kruhů dokazující znalosti z oblasti aritmetiky a astronomie pradávných obyvatel této oblasti, individuální volno k prohlídce areálu, odjezd do Bathu – nádherné město s impozantním cetrem v gregoriánském stylu v údolí řeky Avony, lázeňské středisko založené Římany v 1. stol., řada budov a památek z 18. stol, Royal Crescent – nejmajestátnější ulice v Británii, Pulteney Bridge – most s obchody, římské lázně, opatství… Odjezd na ubytování, fakultativně večeře. 3. den: Po snídani Oxford – prohlídka nejstaršího univerzitního města v Anglii, odjezd do Stratford-upon-Avon, prohlídka druhého nejnavštěvovanějšího města po Londýně – rodiště W. Shakespeara, města pyšnícího se mnoha malebnými domy spjatými se životem Shakespeara a unikátní hrázděnou architekturou, věznice z 15. stol., radnice se sochou Shakespeara… Odjezd do Warwicku – návštěva velkolepé středověké pevnosti, dnes nejkrásnější majestátní sídlo v zemi, dojezd na ubytování, fakultativně večeře. 4. den: Po snídani odjezd do Liverpoolu – pulsující přístavní město, ve kterém se mj. zrodila skupina Beatles, s řadou neoklasicistních budov, špičkových muzeí a galerií, prohlídka města, volno. Odjezd do Yorku – starobylého města s řadou původních středověkých památek. Hrázděné domy, úzké dlážděné uličky, radnice a další budovy, z nichž nejpozoruhodnější je katedrála – největší gotický kostel na sever od Alp s nejobsáhlejší sbírkou středověkých maleb na skle, volno, dojezd na ubytování, fakultativně večeře. 5. den: Po snídani odjezd do Lincolnu, města na divokém skalním útesu nad řekou Witham proslulého mj. hradem, impozantní katedrálou s třemi mohutnými věžemi a skvostným andělským chórem a s řadou dochovaných středověkých památek, prohlídka, volno. Odjezd do Burghley House – prohlídka jedinečné zámecké rezidence z období alžbětinské Anglie – mj. Nebeská síň, Pekelné schodiště, kuchyně apod., odjezd do Cambridge. Návštěva proslulého univerzitního města na řece Cam – King´s College Chapel z 15. století, Most vzdechů… volno, dojezd na ubytování, fakultativně večeře. 6. den: Po snídani odjezd do Londýna k individuálním návštěvám muzeí, galerií, nákupům… Transfer na letiště a odlet do Prahy..
• 5 noclehů v hotelech***, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím a anglickou snídaní • letenku Praha - Londýn - Praha včetně tax a příplatků • dopravu autokarem po trase zájezdu • průvodce po dobu zájezdu • pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
K rezervaci nutno dodat datum narození, státní příslušnost, číslo pasu, platnost pasu  od-do od každého účastníka. Upozorňujeme, do Velké Británie lze cestovat pouze na cestovní pas.Fakultativní služby: • příplatek za jednolůžkový pokoj 4.990,- Kč• příplatek za 5 večeří 4.290,- Kč• příplatek za 2. řadu v autobuse 299,- Kč• příplatek za 3.-5. řadu v autobuse 249,- Kč• vstupenka na hrad Warwick 790,- Kč* • vstupenka do Stonehenge (NELZE dokoupit na místě) 790,- Kč dospělý/ 490,- Kč dítě do 12 let Informace: Změna programu vyhrazena. * Uvedené vstupné platí při minimálním počtu 15 účastníků. Cena nezahrnuje: • vstupy do památkových objektůMinimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.

Fotky

Z Londýna do srdce Anglie – fotka 1
Z Londýna do srdce Anglie – fotka 2
Z Londýna do srdce Anglie – fotka 3
Z Londýna do srdce Anglie – fotka 4
Z Londýna do srdce Anglie – fotka 5
Z Londýna do srdce Anglie – fotka 6