Obrázek hotelu Švýcarsko pro náročné

Švýcarsko pro náročné

Star Star Star
Švýcarsko

Tříhvězdičkový hotel Švýcarsko pro náročné se nachází ve Švýcarsku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
NOVINKA
pohodlí letecké dopravy 
ubytování v kvalitních hotelech 3* a 4*  
cesta slavným Glacier Expressem v ceně
v programu mj. Bern, Zermatt, Rigi Kulm, Sion, Lucern s vrcholem Pilatus
1. den: Odlet z Prahy do Curychu a následně vlakem do Bernu, hlavního města konfederace – města podloubí a kašen. Možnost procházky historickým centrem, které se může pochlubit nádherným orlojem či muzeem Alberta Einsteina. Přejezd do Brigu. Ubytování v centru města. Nocleh. 2. den: Po snídani Rhónským údolím dojedeme do Vispu a pokračujeme Matternským údolím přes Täsch do známého horského střediska Zermatt, kterému vévodí nejznámější hora Švýcarska, hrdý Matterhorn. Možnost výjezdu ozubnicovou železnicí na vyhlídku Gornergrat, odkud se otevírá úchvatný 360 stupňový pohled. V odpoledních hodinách návrat do Zermattu a odjezd zpět do Brigu. Nocleh.   3. den: Po snídani odjezd k návštěvě města Sion na řece Rhóně s bazilikou, terasovými vinicemi a hrady Château de Tourbillon a Château de Valère. Odpoledne slavným Glacier Expressem do pevnostního města Andermatt a dále trasou Gotthard Panorama Expressu do Lucernu. Ubytování v centru města. Nocleh. 4. den: Po snídani nás vagónky Brünigské dráhy dopraví do Alpnachstadtu. Nejstrmější ozubnicovou železnicí na světě se stoupáním až 48 % vyjedeme na pověstný Pilatus. Možnost nenáročné turistiky. Po návštěvě tohoto místa sjedeme lanovkami do Kriens a místní dopravou do Luzernu. Volný program v jednom z nejkrásnějších měst Švýcarska se známým Kapličkovým mostem. V odpoledních hodinách přejezd do Curychu a odlet do Prahy. 
leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha – Curych – Praha a zpět4 denní skupinový Swiss Travel Pass 2 noclehy v boutique hotelu Stockalper Hof**** v Brigu se snídaní a pobytovou taxou1 nocleh v hotelu Waldstattär Hof***+ v Lucernu se snídaní a pobytovou taxou služby průvodce pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: vstupy a lanovky  cca. 100 CHF
Swiss Travel Pass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách, MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Pilatus, Jungfrau je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena (např. výluky na železnici). Vzhledem k přestupům a nutnému přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 15 osob.

Fotky

Švýcarsko pro náročné – fotka 1
Švýcarsko pro náročné – fotka 2
Švýcarsko pro náročné – fotka 3
Švýcarsko pro náročné – fotka 4
Švýcarsko pro náročné – fotka 5
Švýcarsko pro náročné – fotka 6
Švýcarsko pro náročné – fotka 7