Obrázek hotelu To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem

To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem

Star Star Star
Švýcarsko

Tříhvězdičkový hotel To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem se nachází ve Švýcarsku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
to nejzajímavější z celého Švýcarska 
výlet do francouzského Chamonix
ubytování s polopenzí
Swiss Travel Pass v ceně zájezdu
1. den: Odlet z Prahy do Curychu, odkud pokračujeme do Lucernu, města s kapličkovým mostem, který je nejfotografovanější mostní konstrukcí Švýcarska. (úschovné v Lucernu cca 10,-CHF /kus není v ceně zájezdu). Odjezd kolem Bernu, Lausanne a ozubnicovou železnicí z Aigle do místa ubytování v Leysinu, horského střediska ve výši 1500 m n. m. Ubytování. Večeře. Nocleh. 2. den: Po snídani pojedeme přes Aigle a Martigny adhezivní ozubnicovou železnicí Montblanc Express do Chamonix. Možnost výjezdu lanovkou na vyhlídku Aguille du Midi, odkud se nám přiblíží vrcholek Mt. Blancu a kolem se otevře panorama na řadu čtyřtisícovek. Možnost pokračovat za dobrého počasí další lanovkou na vyhlídku Herbronner, kdy trasa této lanové dráhy kopíruje zadní stěwnu nejvyššího vrcholu Evropy. (cena za lanovku celkem cca 80 EUR není zahrnuta do ceny zájezdu). V podvečerních hodinách návrat zpět do Leysinu. Večeře. Nocleh. 3. den: Po snídani pojedeme přes Aigle a Visp do Zermattu, jednoho z nejpopulárnějších horských středisek Švýcarska, kterému vévodí slavný Matterhorn. Vyjedeme na nejkrásnější vyhlídku Gornergratt, do výšky 3081m, odkud máme nádhernou kruhovou panoramu na nejvyšší vrchol Švýcarska, kolem nějž je dalších až 35 čtyřtisícovek. V podvečerních hodinách návrat zpět do Leysinu. Večeře. 4. den: Po snídani odjedeme ozubnicovou železnicí do Aigle, odkud pokračujeme do Bernu, hlavního města konfederace, města podloubí a kašen. Dále pokračujeme dále k návštěvě největšího města Konfederace, Curychu, ležícího na stejnojmenném jezeře. Uvidíme mohutný dvouvěžový Münster, kostel Sv. Petra s největším hodinovým ciferníkem na světě, Frauenmünster s Chagallovými vitrážemi i řadu jiných zajímavostí a projdeme se noblesní Bahnhofstrasse, která je výkladní skříní a to nejen tohoto města. Odjezd na letiště a podvečerní odlet do Prahy.
příplatek za jednolůžkový pokoj 2990 Kč
- 3 noclehy s polopenzí v hotelu *** - leteckou dopravu vč. tax a příplatků Praha-Curych-Praha, průvodce - 4 denní skupinový Swiss Travel Pass - pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.Cena nezahrnuje: - vstupy, úschovny zavazadel, lanovky cca EUR70, CHF150
Swisspass garantuje přepravu zdarma v síti SBB a některých lokálních drahách, MHD v některých městech a lodní dopravu na některých jezerech. Na privátních či poloprivátních drahách, jako např. na Pilatus Jungfrau, Gornergratt nebo Rigi Bahn, je garantována pouze sleva. V případě uzávěry horských průsmyků, omezení provozu některých lanovek nebo dalších neovlivnitelných skutečností změna programu vyhrazena. Vzhledem k přestupům a nutnému přenášení zavazadel není zájezd vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí a pro klienty s fóbií z výšek. Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 12 osob.

Fotky

To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 1
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 2
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 3
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 4
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 5
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 6
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 7
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 8
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 9
To nejlepší ze Švýcarska letadlem a vlakem – fotka 10