Obrázek hotelu EFTALIA VILLAGE

EFTALIA VILLAGE

Star Star Star Star
Turecká riviéra, Turecko

Čtyřhvězdičkový hotel EFTALIA VILLAGE se nachází v letovisku Turecká riviéra, v Turecku.

ProdejceTermínStravaOdletCena za osobu
Momentálně žádná nabídka k dispozici.

O hotelu

  • Popis hotelu od CK:
18 km od Alanye (dosažitelné dolmuši), menší centrum Konakli cca 4 km. Mezinárodní letiště v Antalyi (AYT) je vzdáleno 106 km od hotelu.
Vstupní hala s recepcí a směnárnou, 4 restaurace (hlavní, à la carte, na pláži a snack restaurace), několik barů, bazény (velký hlavní s oddělenou částí pro děti, odpočinkový, se skluzavkami), lehátka, slunečníky, podložky a osušky zdarma, výměna osušek za poplatek.
Dvoulůžkový pokoj (DR01): koupelna/WC (vana, vysoušeč vlasů), individuální klimatizace, TV/sat., telefon, minibar, balkon nebo terasa a trezor za poplatek. Jednolůžkový pokoj: viz DR01. Rodinný pokoj: viz DR01, prostornější. Rodinný pokoj, 2 ložnice: viz DR01, 2 oddělené ložnice.4 pokoje plně přizpůsobené pro handicapované klienty.
Animační programy a diskotéka v hotelu.
All inclusive Snídaně, oběd a večeře formou bufetu; Pozdní snídaně; Odpolední snack (také na pláži); Odpolední káva, čaj, zákusek a zmrzlina (v určenou dobu); Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (10.00–23.00 hod.);  
Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře (zřídka se objevují oblázky a později kamenité dno) cca 50 m, oddělená pobřežní komunikací (přístup nadchodem i podchodem). Lehátka, slunečníky a matrace zdarma, osušky oproti kauci, bar na pláži, sprcha, převlékací kabinky.
Zdarma: fitness, plážový volejbal, basketbal, šipky, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis. Za poplatek: biliard, vodní sporty.
Dětský bazén, dětské hřiště, vodní skluzavky, dětské animace a klub.
VISA, EC/MC.
www.eftaliahotels.com
Zdarma:  sauna, turecké lázně (pouze vstup).Za poplatek: masáže, služby SPA centra.
Zdarma: WiFi v lobby a u bazénu. Za poplatek: internetová kavárna.
4 hvězdičky
Podél pobřeží u pláže areál Eftalia Island s unikátním vyžitím pro děti i dospělé. K dispozici několik restaurací a barů, obchodní arkáda, kavárna, zmrzlina, bazény, skluzavky a tobogany, vodní atrakce pro menší i větší děti, teenagery i dospělé, bohaté animační programy po celý den. Rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Fotky

EFTALIA VILLAGE – fotka 1
EFTALIA VILLAGE – fotka 2
EFTALIA VILLAGE – fotka 3
EFTALIA VILLAGE – fotka 4
EFTALIA VILLAGE – fotka 5
EFTALIA VILLAGE – fotka 6
EFTALIA VILLAGE – fotka 7
EFTALIA VILLAGE – fotka 8
EFTALIA VILLAGE – fotka 9
EFTALIA VILLAGE – fotka 10
EFTALIA VILLAGE – fotka 11
EFTALIA VILLAGE – fotka 12

Mapa

Booking.com