Hledám letenku - jen přímé lety do USA v prosinci. Nejlépe Atlanta, Texas nebo New York. Ať hledám jak hledám nenacházím. Poradite prosím? .

Přímé lety do USA

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

15 reakcí

Hledám letenku - jen přímé lety do USA v prosinci. Nejlépe Atlanta, Texas nebo New York. Ať hledám jak hledám nenacházím. Poradite prosím?

0

nenajdeš

0 Citovat

Prime lety, no problem. Hledej z letisk LHR, AMS,CDG, FRA atd

0 Citovat

Nejbližší letiště se zimními přímými lety jsou Vídeň a Mnichov.

Z Prahy se bude létat přímo jen v létě, a to do New Yorku a snad i Filadelfie.

0 Citovat

Do NY lita Delta primo z Prahy od 4.5 do 7.10.2018

0 Citovat

Připadá Ti Tvá odpověď smysluplná na dotaz - požadavek na přímý let do USA v prosinci???

0 Citovat

eremi napsal(a):

Připadá Ti Tvá odpověď smysluplná na dotaz - požadavek na přímý let do USA v prosinci???

Ano pripada, sdelil jsem, kdy se da letet do NY primo z Prahy, cimz se vyloucila moznost primeho letu v prosinci.

Co je na tom k nepochopeni? K ostatnim mestum jsem se nevyjadril, jelikoz je pravidelne nelitam a proto nemohu poskytnout relevantni informace.

0 Citovat

Tak vzhledem k tomu, že to tady před Tebou napsali 3 lidi, že není přímý let v prosinci z Prahy (mimo jiné Dave zcela explicitně), tak je to zcela zbytečná informace, že se lítá od května do října, to je na tom k nepochopení.

0 Citovat

eremi napsal(a):

Tak vzhledem k tomu, že to tady před Tebou napsali 3 lidi, že není přímý let v prosinci z Prahy (mimo jiné Dave zcela explicitně), tak je to zcela zbytečná informace, že se lítá od května do října, to je na tom k nepochopení.

O tom, zda je ta informace zbytecna by se mel rozhodnout tazatel, pro ktereho byla adresovana, nikoliv ty. Muj prispevek byl pouze upresneni predem recenych informaci. Pokud ji tazatel povazuje za irelevantni, omlouvam se za off-topic.

0 Citovat

Tvá odpověď mu opravdu určitě velmi pomohla k sehnání přímého letu v prosinci do USA! :)

0 Citovat

eremi napsal(a):

Tvá odpověď mu opravdu určitě velmi pomohla k sehnání přímého letu v prosinci do USA! :)

Rozhodne ma vetsi informacni hodnotu nez Tvoje vykriky do tmy.

Nicmene nemam zajem plevelil tento dotaz off-topicem a naprosto zbytecnou diskuzi kvuli memu prispevku.

Diky

0 Citovat

Mezi kamarády se říká, seš vůl nebo ruskej tank? Až budeš shánět na jaře letenku na Kanáry, uspokojím tě s nabídkou letenky v prosinci, byť třeba za dobrou cenu?

0 Citovat

cali napsal(a):

Mezi kamarády se říká, seš vůl nebo ruskej tank? Až budeš shánět na jaře letenku na Kanáry, uspokojím tě s nabídkou letenky v prosinci, byť třeba za dobou cenu?

Pokud mi reknes ze levne letenky jsou pouze v prosinci, tak ano, das mi relevantni informaci ze na jare levnou letenku nesezenu a pokud chci letet za levno, tak radeji v zime.

0 Citovat

Děkuji všem za příspěvky. Pro upřesnění ...skutečně hledám pouze přímé lety a pouze v prosinci. Jiné termíny i místa odletu najde každý vyhledávač, ale toto ne...asi protože to prostě nelétá. ...jen mi to nešlo do hlavy že ještě v listopadu termíny jsou a na prosinec vůbec nic.

0 Citovat

Opravdu jedině z některého z letišť v okolních zemích, pokud je to pro Tebe reálná alternativa na dojezd.

A jinak ono to bylo opravdu téměř každému jasné, že hledáš pouze přímé lety a pouze v prosinci :)

0 Citovat

Reakce na titulek, ne aktuální komentáře - letenky na květen a červen jsou těsně pod desítku :-)

0
15 reakcí