Cestopisy dobrodruhů

Příběhy z výprav z celého světa napsané cestovateli jako jsi ty
  • Cestopisy

Taky máš kapsy plné zážitků? Vytvoř krásný cestopis raz dva a poděl se o něj se světem!

MotoTrip po ČR
Miki Česká republika

Dobrodružná cesta na motorkách po ČR - První cesta nás zavedla na Dolní Moravu a okolí

Naše cesta začíná v Září v Brně. Na našich strojích Kawasaki Z750 a Suzuki GSF600 vyrážíme směr sever. Dnešním plánem je dojet na Dolní Moravu a spát někde v okolí. Při čtení si můžete pustit rovnou i video z tripu buď na http://www.MikiBeth.cz a nebo přímo na https://youtu.be/yYZDD9Mks40 :)Mapa s naší cestou vypadá takto: K večeru přijíždíme do města Králíky, kde kupujeme něco na oheň, a pokračujeme směrem Dolní Morava. Mezitím se úplně setmělo a tak rychle hledáme místo, kde přespíme. Před…

Další skvělé cestopisy

96 Hodin: Barcelona
David Španělsko

Mise zahrnující 4 dny plné chození, milých i nemilých překvapení, krásných zážitků, demonstrací i poznání úchvatných míst v perle Katalánska. Připoutejte se, vyrážíme..

Za vodopády a traily východní Kanady I

Mohutné Niagarské vodopády, záliv Fundy s největším přílivem na světě, drsná krása parku Cape Breton, okouzlující Peggy's Cove. A jako bonus - příšerné počasí. Prostě skvělý výlet.

Oblíbené
Ha Giang loop na motorce aneb vietnamský Olymp pro lidi s tvrdým zadkem
miker90 Vietnam

Můj prozatimní cestovatelský vrchol, to s klidným svědomím mohu pronést o provincii Ha Giang.

Kolem na kole II - Stezka tří řek

Druhé pokračování z trilogie cestování na kole po Evropě, které je především o pohodě, 16 -ti defektech a umu žít dva týdny sám se sebou.

Nejnovější cestopisy

Poprvé letadlem

První společná dovolená. První cesta letadlem. První návštěva Mallorcy.

MotoTrip po ČR
Miki Česká republika

Kanada - typický obrázek
Petr Kanada

Co se vám vybaví, když se řekne Kanada? Jaké obrázky z této nádherné země se vám začnou míhat před očima? Já vám v cestopisu popíšu, co vytane na mysli místním a samozřejmě to i doložím fotkami.

Za vodopády a traily východní Kanady II

Záliv Fundy je unikátní mimořádně vysokým přílivem, největším na světě. Milovníci divoké krajiny ocení akádský prales.

Silvestr v Dubaji
Avatar uživatele Ondřej Majer
Ondřej Majer Spojené arabské emiráty

Zažít Silvestra v Dubaji je fajn, člověk očekává nezapomenutelnou show, ale už si třeba nedovede představit vše kolem.

Peru 2017

Jsme Kuba a Tom a konečně jsme se rozhodli opět vydat na delší cestu. Po cca 4 letech náhodného plánování jsme se konečně propracovali k tomu, abychom koupili letenky do Peru.

Angor Wat. Angor Wat? Angor Wat!!!
miker90 Kambodža

Nehodlám představovat Angor jako takový, ani jednotlivé chrámy, vezmu to spíše obecně aneb jak byl den z mého pohledu prožit.

96 Hodin: Barcelona
David Španělsko

Co musíte vidět v Miláně

Nejkrásnější bylo Lago di Garda

Za vodopády a traily východní Kanady I

Road trip USA 2016
David Hosl Napříč světem

8 států, 7 velkých měst, 6 parků, 30 dní, 7500 km !

Austrálie 2015
David Hosl Austrálie

Kontinent tak trochu mimo naše chápání... neuvěřitelná příroda a okouzlující města plná lidí odevšad.