Ahoj, v zimě bych se rád podíval do Mexika nebo Guatemaly, jen si nejsem jistý jak je to tam doopravdy s "covid situací". Samozřejmě jsem četl článek na MZV, ale ten nebyl od června pořádně aktualizovaný, tudíž by mě zajímalo jak to tam doopravdy je. Ve zkratce je tam napsáno, že se množí případy, kdy nejsou turisté vpuštěni do země a že je zde velmi omezená veřejná doprava a služby Nebyl jste prosím někdo v nedávné době alespoň v jedné z těchto zemí a nepodělil se o svoje zkušenosti?  Předem díky moc, Jan  .

Zimní Mexiko/Guatemala

Založil(a) ve fóru Co se nevešlo

3 reakce

Ahoj, v zimě bych se rád podíval do Mexika nebo Guatemaly, jen si nejsem jistý jak je to tam doopravdy s "covid situací". Samozřejmě jsem četl článek na MZV, ale ten nebyl od června pořádně aktualizovaný, tudíž by mě zajímalo jak to tam doopravdy je. Ve zkratce je tam napsáno, že se množí případy, kdy nejsou turisté vpuštěni do země a že je zde velmi omezená veřejná doprava a služby

Nebyl jste prosím někdo v nedávné době alespoň v jedné z těchto zemí a nepodělil se o svoje zkušenosti? 

Předem díky moc, Jan

0

Mexiko v pohode. Letel jsem mesic zpatky narvanym letadlem z Lisabonu do Cancunu. Lidi nateseni jak namornici na bordel po dvou letech na mori. Vsechno v pohode, zadny problemy. Bez do toho

0 Citovat

Ok, díky moc!

0 Citovat

I Brazílii mohu doporučit. Všechno funguje jak má a hlavně bez turistů zahraničních. 

0
3 reakce