Ahoj máte někdo zkušenost s půjčením auta v Nantes? Když jsem se díval na velké půjčovny přes google, tak chtěli podle mě docela velkou pálku za týden. Pokud máte nějaký tip na lokální půjčovnu (která ale umí anglicky  .

Auto v Nantes (FR)

Založil(a) ve fóru Půjčení auta

12 reakcí

Ahoj máte někdo zkušenost s půjčením auta v Nantes? Když jsem se díval na velké půjčovny přes google, tak chtěli podle mě docela velkou pálku za týden. Pokud máte nějaký tip na lokální půjčovnu (která ale umí anglicky smiley ) tak bych byl mooc vděčný smiley

0

Termín? Kategorie auta?

0 Citovat

6.-16.7. stačí i malé auto které pobere 2 lidi a příruční kufry smiley. Bral jsem teď ty akční letenky s Voloteou smiley Auto ale nutně nepotřebuju na celou dobu.

0 Citovat

Pokud budeš chtít i komplet pojištění bez spoluúčasti, myslím reálná cena za malé auto typu Twingo, Spark bude 200,- EUR u renomovaných společností. Možná u místních se spoluúčastí na kasku to seženeš za méně.

0 Citovat

Mě to právě háže částky kolem 400 EUR bez toho kompletního pojištění (u malých aut - Polo, Fiat 500 atd. smiley ) a to jak u Sixtu, tak i na nějakých dalších vyhledávačích smiley

0 Citovat

poslal jsem ti sz, ať to tady neplevelíme.

0 Citovat

Díky oběma smiley)

0 Citovat

Tak už mám objednané auto.. Ještě jednou děkuju.. smiley Můžu se zeptat ještě jak je to s kaucí když si to člověk zaplatí takhle přes net? blokujou tam něco na kartě? Příapadně až při podpisu smlouvy? ... Teďka sem si stáhl voucher CarDelMar a je v něm napsané něco o 750-1500 EUR depositu což mě teda trochu vyděsilo... Jaké s tím máte zkušenosti?
Díky moc smiley

0 Citovat

Obvykle si zablokují obnos na kartě při podpisu smlouvy na místě. Normálka. Nikdy nebyl žádný problém.

0 Citovat

ad tramin - mně jedna zkušenost stačila...Ježíšek neexistuje:-) S řeckými firmami mám tedy vůbec zkušenosti smiley

0 Citovat

Teď. trochu nechápu,cos tím myslel??
Mám voucher s Alamo a kdysi jsem měl od nich auto na Krétě a žádného Ježíška jsem fakt nepotřeboval.Naopak mě vytočil AutoEurope,že bych musel na místě doplatit silniční daň,letištní poplatek a poplatek za vrácení auta mimo otevírací dobu,což zjistíš teprve až přečteš jejich podmínky asi na 5 stránce psané malým písmem[emoji6]

0 Citovat

Přeji ti, aby jsi měl lepší zkušenost než já (a nejen já). Ať se dovča povede.

0 Citovat

Tak se poděl s negativy,kromě nesmyslů když lidi neví,že musí ručit kreditkou na jméno řidiče a ještě tvrdí,že po blokaci peněz na kreditce jim nezbyly peníze na účtu.Navíc žádná půjčovna nemůže vnutit nějaké pojištění,jen to zkouší.A každý si to taky může vše ověřit emailem po obdržení voucheru s názvem půjčovny podle čísla rezervace.Drtivá většina půjčoven požaduje ručení kreditkou na řidiče a žádné peníze se nikomu z účtu nestrhnou.Peníze z kreditky jsou peníze banky a např. já mám 90 dnů na bezuročné vyrovnání se s bankou.Takže pozor na některé hysterické reakce.A hlavně rezervaci lze 48 hodin dopředu zrušit...

0
12 reakcí