Po dlouhé době spouští RegioJet mobilní aplikaci pro rezervaci jak železničních jízdenek, tak i autobusových pro Student Agency. regiojet.cz .

RegioJet

Založil ve fóru Železniční doprava

To dělají schválně, aby co nejvíc využili sedačky po cele délce trasy. 

1 Citovat

Netušíte, jestli stále jezdí ten čínskej vlak na trase Ústí n. L. a Kolín? Dohledala jsem, že měl nějaký technický problémy, že je hodně poruchovej, tak nevím, zda ještě vůbec jezdí, popř. jestli někdo neví, ty časy odjezdů. Díky.

0 Citovat

Přidám mé nedávné zážitky z českých železnic, jezdím jenom Ostrava-Praha, ale myslím že všude stejné.
RJ teď ze 2 RT jednodenních cest zpoždění 122,65,36 a 15 min. Ani jedna kompenzace. WC klasika, na koláč cekani 35min i v business.

LE- Dříve jsem občas bral premium za 749 s jídlem, dezertem , proseccem bezedným nealkem a jako bonus lie-flat sedačky. Teď cena cca 1100 jídlo se hodně zhoršilo, a pro Sue už jen jedno prosecco. Eco plus, business za mě předražené.Eco ok ale záda bolí. Nemluvě zrušení a jedno přesunutí vlaku na příjezd do Ovy v 0:30

ČD-V ec jsem dostal ten rychlíkový vagon co nemá ani opěrky na hlavu a v bistru není sezení.Ale SC jiná liga zpoždění do 15min, jidlo garantovano, všechny WC, a klima vždy funguje.

PS: Máte někdo zkušenost s online objednáním jídla na místo v SC 2.třída?

0