Mam dotaz , dneska mi prisla do emailu jejich  reklama   o obnoveni letu    Mrknul jsem na lety a je  tam  Dublin -Praha od  22.6. , Ryanair ma  az od  1.7.  Tezko muze nekdo rict dneska ,jestli  to urcite v cervnu poleti  ,ale nemel nekdo nejkake vyrizovani a zmeny u Aer Lingus v posledni dobe  a jak se stavi  k voucherum ,nebo refundu  Uz jsem s nima hodne dlouho neletel  , kdyz bych  koupil tu letenku na  cerven a oni by nakonec neleteli   s cim bych mohl pocitat  ? Diky  .

Aer Lingus

Založil ve fóru Letecké společnosti

Ahoj, s Aer Lingus poletím poprvé (z pražské T1). Jsem zvyklý létat s příručním zavazadlem, ale zde mě překvapilo, že na palubu si s sebou můžu vzít pouze maličkaté zavazadlo na osobní věci a batoh budu muset dát na "Drop-off at the check-in desk". Takže se normálně odbavim online a holt batoh budu muset dát na přepážce k odbavení do zavazadlového prostoru jako kdybych měl kufr? Nebo se odbavím zdarma až na přepážce na letišti, kde odevzdám batoh? 

Děkuji za info. 

0 Citovat

Já se odbavil online a kufr na přepážce, takže mi jakoby odbavili znovu a dali mi vytištěnou letenku :) 

1