Zdravím, zrovna v tento den sem našel skvělou cenu letenek u WizzAir a rozhodl jsem se s kamarády vycestovat, nicméně ještě musíme sehnat ubytko prvně, takže bych potřeboval rezervovat letenky, ale zaplatit je s nějakým časovým intervalem. Jde o to, že cena těch letenek se vskutku mění každý den. Poradí mi někdo, dokdy musím zaplatit letenky (bankovním převodem - 108kč poplatek myslím) od rezervace? Nechci zároveň aby mi propadly s takovou pěknou cenou, proto bych je rád rezervoval, ale nevím, jaká je tam doba. Neví někdo prosím?  .

Rezervace u WizzAir

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

Tiež už asi štyri zmeny, investičné sa podarilo 

0 Citovat

Tiez mi uz prisla zmena na buducorocnu Madeiru. Necham to otvorene, lebo to by sim to chcel za tu cenu preletiet. Inak niekto sa tu pytal ci sa oplati zainvestovat do Madeiry, a potom to zmenit na Tenerife s Viedne.  No neda sa to. Z Vie je mozna iba Madeira -14 +30. A z Bud iba Madeira, a Lisabon.

0 Citovat

Prekrasne zmeny. Aktualne mam zatial 21 letov, viac ako polovica je uz flex. Madeira za 40 € na Velku noc potesi, augustovo\septembrova Tirana za 40 tiez.

Este by mohli nieco robit s Jordanskom na November a Samarkandom na maj :)

0 Citovat

Jak dlouho dopredu ten wizz kupujete??😃

0 Citovat

Co to ide, 16. januara 2023 som kupoval Madeiru na 6. April 2024 :)

0 Citovat

Len niektore zneny su cez appku neni vidiet, cez web vsak ano

0 Citovat

Pravda. V appce je kulové. Sharm mi v únoru pořád drží.

0 Citovat

Damman v lednu se stále tváří jako, že ho poletí Wizzair Hungary.

0 Citovat

@Michal - také jsem si všiml, že Saudskou Arábii nadále obsluhuje Wizzair Hungary, koupil jsem za 60 € zpátečku z Vídně do Rijádu, na příští únor je tam spousta termínů. Možná z toho budu mít flexi, když to bude držet, zlobit se také nebudu;) 

0 Citovat

S WDC je tam stále Veľká noc 2024 Viedeň-Dammam spiatočná za krásnych 40,-€

0 Citovat

Kdy asi nahodi leto 2024, nemate tuseni? My jsme u wizzu novacci, takze to teprve zkoumam.

A jeste dotaz, v pripade zmen, jaka je pak moznost upravy datumu/zmena u letenek? Dekuji

0 Citovat

Kopapiesku napsal(a):

S WDC je tam stále Veľká noc 2024 Viedeň-Dammam spiatočná za krásnych 40,-€

 

Treba rátať s Ramadánom

1 Citovat

@tonic - áno,  ale počítam s tým, že to Wizz zmení. A keď nie, tak si to užijeme 🤣

0 Citovat

40 do Dammamu nie je nejako vela? Ja som to kupoval dva mesiace pred odletom a bolo to za 20...

0 Citovat

Mmch, kurs mají nějaký rozhozený: 21.99 USD určitě není uváděných 21.81 EUR. Strhlo se 20.05 EUR...

0 Citovat

Mandre napsal(a):

Kdy asi nahodi leto 2024, nemate tuseni? My jsme u wizzu novacci, takze to teprve zkoumam.

A jeste dotaz, v pripade zmen, jaka je pak moznost upravy datumu/zmena u letenek? Dekuji

No vzhladom k tomu, ze Zimu a Jar 24 nahodili niekedy na prelome 22/23 tak to uz nemusi dlho trvat. Kto si vsimne prvy nech da vediet. Tiez cakam, a dufam v dobre ceny zo zaciatku.

Co sa tyka zmien, tak je tam moznost hybat s terminom v obdobi -14 +30 dni od povodneho terminu letu. S vyberom dostupnych inych destinacii na zmenu to uz je horsie. Aspon s Viedne. S Budapesti tam je toho viacej. Kazdopadne vzdy je tam moznost previest na 120% kredit, alebo poziadat o full refund. A po novom kredit opat plati 2 roky. Bol tusim na rok sa mi zda.

1 Citovat

@torpy68 - "S vyberom dostupnych inych destinacii na zmenu to uz je horsie. Aspon s Viedne. S Budapesti tam je toho viacej."

Myšleno tak, že s lety z Budapešti jsou při změně destinace benevolentnější? Nebo?

0 Citovat

Myslene tak, ze s Budapesti maju podstatne viac liniek, a tym padom ponuknu viac destinacii v danej krajine. Napr Madeiru s Viedne zmenit neviem, s Budapesti je tam aj Lisabon. Malaga s Viedne sa da zmenit iba na Barcelonu, s Budapesti je tam 4,alebo 5 moznosti.

0 Citovat

@torpy68 dekuji za odpoved👌

u nas je i ta Viden na hrane snesitelnosti 440km🙄, takze koukám i do Berlína, tam zase tolik linek nelitaji🤷.

0 Citovat

Loni mi zrušili Malagu z Vídně a šlo to prebookovat na Barcelonu, Madrid a Tenerife. Takže za mě OK. 

torpy68 napsal(a):

Myslene tak, ze s Budapesti maju podstatne viac liniek, a tym padom ponuknu viac destinacii v danej krajine. Napr Madeiru s Viedne zmenit neviem, s Budapesti je tam aj Lisabon. Malaga s Viedne sa da zmenit iba na Barcelonu, s Budapesti je tam 4,alebo 5 moznosti.

0 Citovat

Teraz uz namiesto Malagy je dostupna iba Barcelona s Viedne. Takze to okresali.

0 Citovat

Zdravím,

měl bych dotaz, jak to funguje v případě Wizz Flex změny letu nebo úplného zrušení? Pochopil jsem to tak, že ještě bez poplatku mohu provést změnu letu 3 hodiny před odletem, pokud bych tak učinil ale, další let už bude zase bez výhod Wizz Flex nebo může člověk měnit kolikrát chce a má pořád ty samé podmínky? A kdybych zrušil, vrátí předpokládám jen za letenky a za tento příplatek nic nebo se mýlím?

Asi takto, udělal jsem nákup, kdy cena pro 3 osoby je 549 EUR, z toho Wizz Club necelých 70 EUR a Wizz Flex skoro 267 EUR, tak jak by to v obou případech bylo. Neplánuji, že bych chtěl měnit, ale přeci jen letíme s prckem, tak ať víme.

A druhý dotaz nebo spíše upřesnění, zde asi najdu vše potřebné ohledně restrikcí COVID, žádná omezení nahoře vpravo nad všemi očkováními a testy znamená, že není nic potřeba, jde mi o let Vídeň-Larnaca.

https://wizzair.com/cs-cz/lety/m...ovani-cest

Děkuji předem a přeji fajn večer.

Jarda

0 Citovat

Restrikce na covid jsou v EU dávnou minulostí.

1 Citovat

Jardo, tady si to přečti... 

https://wizzair.com/cs-cz/inform...izz-flex 

0 Citovat

Zdravím, děkuji moc za info s restrikcemi, tak nějak jsem to tušil, ale raději se ujistil... A děkuji i za odkaz, sice mi to odkazuje jakoby na nic, ale asi jsem našel to samé :-)

https://wizzair.com/cs-cz/inform.../wizz-flex

A ano, píší tam poplatek za FLEX nevratný, při změně letu ale doufám, že bych měl vše, tak jak jsem s FLEX uzavíral i na příště, ještě nastuduji...

Fajn den.

0