Ahoj, předpokládám, že https://www.rockpoint.cz/pikantn...s-bulgurem a jim podobné 300g pytliky s "gelovitým obsahem" mi asi na letišti z bezpečnostních důvodů zabaví... Nebo máte někdo dobrou zkušenost? (chci na pár dní do Negevské pouště a tohle by mi elegantně vyřešilo stravování). díky Martin  .

Adventure menu (Ready to Eat) - do letadla ?

Založil(a) ve fóru Letiště

11 reakcí

Ahoj,

předpokládám, že https://www.rockpoint.cz/pikantn...s-bulgurem a jim podobné 300g pytliky s "gelovitým obsahem" mi asi na letišti z bezpečnostních důvodů zabaví... Nebo máte někdo dobrou zkušenost?

(chci na pár dní do Negevské pouště a tohle by mi elegantně vyřešilo stravování). díky Martin

0

jedině do podpalubí, jinak máš smůlu

0 Citovat

Že by zase nějaká reklama schovaná za všetečný dotaz? 

0 Citovat

Díky za odpověď. Žádnou reklamu nedělám, ještě jsem to jídlo ani nevyzkoušel. (ono to zas takový hit nebude, kdo letí na pár dní a šetří, tak když připočtu kartuši a odbavený zavazadlo, tak to vyjde asi dráž než restaurace :-)

 

0 Citovat

Hlavně je to hrozná sra.ka - to by ani pes zadarmo nechtěl. 

Do pouště zkus Amarouny.

0 Citovat

ještě se zeptám hodně naivně, letím s Ryanair poprvé. 

Mám 2x Priority (1xmalé a 1x10 kg palubní zavazadlo). Protože švýcarák (čepel 6cm, nebo Opinel to je jedno) plus to instantní jídlo, tak bych mohl 10kg zavazadlo dát o odbavení - podpalubí.

Bude mě to (pakliže mám již palubní lístek) na letišti kromě času stát i nějaké poplatky? Chápu, že Ryanair chce zaplatit za vše.

Nebudu navyšovat na 20kg, jde jen dostat do podpalubí výše uvedené v příručce.

(Chápu, že zpět budu muset absolvovat znovu, neb ten nožík (vývrtku, otvirák) z Ejlatu (Izrael) fakt nepronesu....)

Co myslíte?

0 Citovat

Já myslím, že by sis tu reklamu mohl normálně zaplatit.

Co se týká Ryanair, tak to najdeš na jejich webu. 

0 Citovat

já prostě jen nevím, jestli  "velké příruční zavazadlo o rozměrech 55x40x20 cm celkem do 10 kg" 

které mám dokonce 2x, lze použít jako

"Odbavené zavazadlo - menší 10 kg kufr ...a musí se vejít do rozměrů 55x40x20 cm"  

a ten kdo je bystrý, chytrý a vtipný by mohl být také vstřícný k hloupým amatérům... a věnovat laskavou odpověď

0 Citovat

Já si to jednou omylem koupila a to se fakt nedá žrát - je to drahý, hnusný a ještě jsem po tom celou cestu v letadle prděla.

0 Citovat

fajn. tak to mám omylem koupený, drahý to bylo. Jak s tim 10kg kufrem?


0 Citovat

(za 3 dny letíme, obě děti včera dobraly antibiotika, tak nějak nemám tu náladu na fóry a uvítám radu) 

0 Citovat

Jednoduše si ve správě rezervace musíte přikoupit odbavené 10 kg zavazadlo. Priority boarding umožňuje vzít si 1 malé a 1 větší zavazadlo na palubu, takže s tím vaším obsahem zavazadla neprojdete přes letištní security.

0
11 reakcí