Ahoj, hledám narychlo nějakej zájezd cca od 5 října do  11 max. Někam kde je ještě teplo a dá se i okoupat. Nějaky Evropský ostrov ? Egypt, Kanáry ? Něco za hubičku ?  Koukal jsem na cestovky a ty ceny se mi zdají jako by byly prázdniny. Btw jinak levné letenky ? Ted ? Dík moc   .

někam do tepla

Založil ve fóru Zájezdy s CK

18 reakcí

Ahoj, hledám narychlo nějakej zájezd cca od 5 října do  11 max. Někam kde je ještě teplo a dá se i okoupat. Nějaky Evropský ostrov ? Egypt, Kanáry ? Něco za hubičku ? 
Koukal jsem na cestovky a ty ceny se mi zdají jako by byly prázdniny.

Btw jinak levné letenky ? Ted ? Dík moc 

0

Říjen už je vážně velmi blízko. Ale z levných letenek by šlo poradit aspoň jednosměrnou za 99 Kč. 😉

0 Citovat

No, ja myslel i klidně dráž  :D Ted koukam ze CD leti na madagaskar za 24 tisic, jen to letadlo je utrpení. 

Klidně může byt letenka i za 4 tisice. Ubytovaní za 6 tisic, a jidlo za 3 :D tak si to predstavuju. 

Jsi hodny dik

0 Citovat

Paphos, Kypr - Ryanair z Wroclavy nebo Vídně za 35 eur ow, nejteplejší moře teď v Evropě.

0 Citovat

TomAJerry napsal(a):

No, ja myslel i klidně dráž  :D Ted koukam ze CD leti na madagaskar za 24 tisic, jen to letadlo je utrpení. 

Klidně může byt letenka i za 4 tisice. Ubytovaní za 6 tisic, a jidlo za 3 :D tak si to predstavuju. 

Jsi hodny dik

 

Pokud máte takovýto budget a sháníte opravdu zájezd jako takový, myslím si, že sehnat něco do Egypta bude naprosto bez problému :-)

https://www.travelportal.cz/zaje...derDir=ASC

 

Pokud by nevadilo prodloužení do 11.10., dá se z Vídně do Palerma (4.10. - 11.10.) s Ryanem za 1 400 Kč a tam teď stopro bude krásně... voda už asi trochu chladnější, ale aktuální teploty kolem 27 stupňů :-)

 

Případně jak je psáno výše - nabízí se i Kypr z Polska :-)

 

 

0 Citovat

Jo to vypada dobre jen Larnaka za 3 tisice a zpet mezipristani bez toho to asi nejde

0 Citovat

Míša K. napsal(a):

[citace="TomAJerry"]

No, ja myslel i klidně dráž  :D Ted koukam ze CD leti na madagaskar za 24 tisic, jen to letadlo je utrpení. 

Klidně může byt letenka i za 4 tisice. Ubytovaní za 6 tisic, a jidlo za 3 :D tak si to predstavuju. 

Jsi hodny dik

 

Pokud máte takovýto budget a sháníte opravdu zájezd jako takový, myslím si, že sehnat něco do Egypta bude naprosto bez problému :-)

https://www.travelportal.cz/zaje...derDir=ASC

 

Pokud by nevadilo prodloužení do 11.10., dá se z Vídně do Palerma (4.10. - 11.10.) s Ryanem za 1 400 Kč a tam teď stopro bude krásně... voda už asi trochu chladnější, ale aktuální teploty kolem 27 stupňů :-)

 

Případně jak je psáno výše - nabízí se i Kypr z Polska :-)

 

 

[/citace]



Díky Míšo ja ted zkoušel Cedok ... no pan na chatu ... katastofa. Ceny Madagaskar, Sri Lanka, Zanzibar super. Kdyz jsem chtel neco jineho tak vše moc drahé, další pozdní termíny už zase neskutečně drahe. Ted maagaskar za 23 tisic bohuzel bez vetsiho mista na nohy coz je peklo. Ale cenovka pro me super. bral bych i ten Zanzibar.

1 Citovat

Chápu, to už je na Vás - otázka jen, zda má například smysl letět na Zanzibar na 1 týden? Já osobně bych si takto dalekou cestu asi dobře rozmyslela... Nicméně uznávám, že cenovky mají zajímavé, často se za tyto peníze nedají sehnat ani samostatné letenky... :-) To je stejné i s tím Egyptem - u toho bych s koupí ale ještě i vydržela, myslím, že by ceny mohly jít trošku dolů, případně by mohl být větší výběr hotelů alespoň. :-)

 

Přeji dobrý a šťastný výběr dovči - tipy máte, stačí vybrat. :-)

0 Citovat

No cena je to super, jo Madagaskar je dalka jak cip, chci letet s tatinkem, asi vezmem Kypr :) v Egypte jsme byli tak 10x :D tam je na něho ještě vedro.

No ja budu doufat že ten Madagaskar nebo Zanzibar budou mit i unoru za tak super ceny.

 

 

[/citace]

0 Citovat

Míša K. napsal(a):

Chápu, to už je na Vás - otázka jen, zda má například smysl letět na Zanzibar na 1 týden? Já osobně bych si takto dalekou cestu asi dobře rozmyslela...

proc by to nemelo mit smysl? vzdyt je to uplne v pohode, i skoro stejna casova zona.

a jak rad v tomto kontextu rikam - stovky a stovky (tisice) slovaku travi v patek osm hodin na ceste z prahy na slovensko, aby se v nedeli vraceli.

a cesta na zanzibar neni o moc delsi :)

3 Citovat

Ahoj, kam od 19.2.2024 kde bude teplo na koupání a zároveň to nebude daleko? Poradíte?

0 Citovat

SAE, Kanary, Egypt

0 Citovat

Krytý vyhřívaný bazén kdekoli poblíž

4 Citovat

Děkuji za odpovědi a opravdu myslíte že to bude na koupačku v SAR a v Egyptě? V unoru?

0 Citovat

Někomu vyhovuje Vltava v prosinci a někomu Egypt v zimě vyhovovat nemusí. Voda 22-23 st.C, která je tam dle statistik, může být OK a průměrná denní maxima 24 st.C v Marsa Alam nebo 25 st.C v Dubaji bude asi většině stačit, ale ráno bude chladno a pokud bude foukat vytrvalý silný severní vítr, jako jsem měl koncem prosince v Hurghadě, bude příjemnější pro většinu po vylezení z vody jít hned do závětří nebo se utřít a obléct. Slunce je tam na obloze v té době ve výšce jako u nás na přelomu dubna a května, takže zahřeje, ale ne zas tak moc,  jak by tam zahřálo třeba v březnu .

0 Citovat

dvorakjan2 napsal(a):

Děkuji za odpovědi a opravdu myslíte že to bude na koupačku v SAR a v Egyptě? V unoru?

A co si tedy lepsiho predstavujete jako v unoru teplo na koupacku a zaroven ne daleko? Tak jedte do Tropical Island, tam budete mit teplo i v unoru i s palmama.

7 Citovat

Nebo do gay klubu. Tam je teplo dycky. 

4 Citovat

Marsy Alam bych se v únoru nebál, ony ty průměry jsou dost ošidné a v reálu tam je docela teplo. Ten vítr je mnohem horší třeba v Hurghádě nebo na Sinaji (Šarm, Dahab), ale i tam to je na koupání celkem OK. Emiráty budou o kapku teplejší, asi by šel i Omán. Kanáry a Kapverdy bych si po předchozí zkušenosti nevybral.

0 Citovat

Byl jsem v Marse v únoru, kolem Valentýna a foukalo dost, ale teplo bylo. Blbý bylo, že byl i studený bazén u hotelu. Aspoň na mě :-)...ještě, že tam byla i vířivka.

0
18 reakcí