Ahoj, chtěl bych v říjnu vyrazit na cestu po západu USA dlouhou asi 3 týdny. Jednalo by se o národní parky, přírodní rezervace a pár měst. Hledám někoho k sobě, kdyby kdokoliv chtěl jet se mnou, byl bych moc rád. .

Západ USA v říjnu

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

3 reakce

Ahoj, chtěl bych v říjnu vyrazit na cestu po západu USA dlouhou asi 3 týdny. Jednalo by se o národní parky, přírodní rezervace a pár měst. Hledám někoho k sobě, kdyby kdokoliv chtěl jet se mnou, byl bych moc rád.

0

Padrino?


Mamlasi, doporucuji rozhlednout se na fb ve skupinach pro work&travel. Rijen je sice trosku pozde, ale sem tam se objevi nekdo, kdo cestuje po usa pozdeji nebo dlouho.  A kdyz budes mit “stesti”, ty nekdo budou dve holky 😅.

Priste napis i vek a jestli umis ridit. Pri cestovani po usa jde o docela dulezitou informaci.

0 Citovat

Díky za radu. Je mi 23 a řídit umím, ale rád bych se o to řízení podělil, nejsem nějak extra zdatnej řidič.

0 Citovat

Já bych se ráda přidala. Jsem sice už trochu starší, ale v posteli pořád pružná a vášnivá.

Klidně to odřídím, pokud budu mít střízlivou chvilku a nebudu zrovna úplně na plech.

0
3 reakce