Ahoj. Na tento termín hledám spolucestující. Mám v plán San Francisco, Tahiti, Moorea, Bora-Bora. Jde mi hlavně o přírodu, treky, vodopády, šnorchl, ale samozřejmě i relax. rád bych vedle sebe nekonfliktního dobrodruha přiměřeně mému věku (35let). Pohlaví není úplně důležité. V únoru budu kupovat u French Bee letenku ze SF do Papeete(tohle bych už rád provedl společně), poté budu hledat levnou letenku z Evropy do SF. Pro urychlení komunikace jsem na IG jako @adalbertobarney  .

Francouzská Polynésie 24.6.-10.7.2022 - spolucestující

Založil ve fóru Hledám spolucestujícího

4 reakce

Ahoj.

Na tento termín hledám spolucestující. Mám v plán San Francisco, Tahiti, Moorea, Bora-Bora. Jde mi hlavně o přírodu, treky, vodopády, šnorchl, ale samozřejmě i relax. rád bych vedle sebe nekonfliktního dobrodruha přiměřeně mému věku (35let). Pohlaví není úplně důležité. V únoru budu kupovat u French Bee letenku ze SF do Papeete(tohle bych už rád provedl společně), poté budu hledat levnou letenku z Evropy do SF. Pro urychlení komunikace jsem na IG jako @adalbertobarney

0

S tím pohlavím opatrně, nebo se ti ozve někdo jako nebinární Alžbětko, nebo nějaký tranďák...

0 Citovat

send nudes

2 Citovat

AlejandraS napsal(a):

send nudes

send first 😀 

0 Citovat

Tak bude něco?

1
4 reakce