Pěkný den přeji, už nějakou dobu sleduju, zda náhodou nespadnou dosti vysoké ceny letenek z Brna do USA, neboť jako člověku línému by se taková pohodlná cesta velmi líbila. Teď se zřejmě zadařilo, z nějakého důvodu spadl dost podstatně base fare a výsledkem je dosti solidní cena. Tato cena je tam po celý říjen a asi bude i okolo, moc jsem to nezkoumal. Letenky jdou za tuto cenu skutečně koupit. Příkladový termím: 5-13.10.2016, více např. na Kayaku .

[LH] BRQ-NYC 13002 Kč

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

5 reakcí

Pěkný den přeji,
už nějakou dobu sleduju, zda náhodou nespadnou dosti vysoké ceny letenek z Brna do USA, neboť jako člověku línému by se taková pohodlná cesta velmi líbila. Teď se zřejmě zadařilo, z nějakého důvodu spadl dost podstatně base fare a výsledkem je dosti solidní cena. Tato cena je tam po celý říjen a asi bude i okolo, moc jsem to nezkoumal. Letenky jdou za tuto cenu skutečně koupit.

Příkladový termím: 5-13.10.2016, více např. na Kayaku

0

Hezky nakombinovane spoje s dotaci Jihomoravskeho kraje.. smiley Spousta lidi ted lita do Brna pres Mnichov..

0 Citovat

Opět aktuální na závěr roku 2016 + jaro 2017. Nutno pohledat termíny. Cena skoro stejná.

0 Citovat

Kromě USA lze najít např. i Toronto, nejlevnější jsem viděl okolo 12,5k

0 Citovat

V breznu se da i za 12603kc a to uz je pohodlna vyzva smiley ale jen pres kayak zkousel naklikat rovnou pre luft.... a cena skocila na 15tis smiley

0 Citovat

To je furt samý kayak, momondo... ale na klasické dobré CL zapomínáte smiley NYC 12.352 Kč http://letenky.cestujlevne.com/booking/ ... gers_adt=1

0
5 reakcí