Okolí Říma - dovolená

Napsal brichta 2018-05-20T13:52:50+02:00 ve fóru Tipy na ubytování
4 odpovědí

Neměl by někdo tip na nějaký městečko v okolí Říma (do cca 150 km) na strávení 14-ti denní dovolené ideálně dostupné vlakem, s hezkou pláží a možností zajímavých výletů do okolí. Díky!!

Na 14 denní dovolenou můžete zvolit více lokalit, klidně to protáhnout až k Neapoli a nezůstávat celou dobu na jednom místě.

jedeme i s dětma (4 a 6 let) tak je pro nás zatím snažší zůstat na jednom, maximálně dvou místech..jen moc nevíme kam..lítáme nejradši z Norimberka, byli jsme už 2x v okolí Bari a vloni na Sicílii, tak letos vychází nejpřijatelnějc asi to okolí říma..není pro nás problém kamkoliv doject vlakem, akorát by to chtělo nějakou příjemnou "základnu nebo základny"

Tak tak, jak říká Dave, 14 dní je na Itálii hodně, Neapol je blízko, kousek dál nádherné Amalfi, ale takové Gargano na druhé - jaderské straně bych si určitě nenechal ujít, opravdu krásná příroda, mnoho pláží, malebné zátoky, stačí se kouknout na netu. 

Tipů určitě bude více, ale za sebe bych 14 dní v Itálii strávil cestováním směrem na jih - třeba až na Sicílii. 

pro mě osobně by to bylo takhle taky ideální, jen holt s těma malýma dětma je to trošku komplikoanější..jsou sice na cestování zvyklí, lítají s náma po celé evropě od jednoho roku, ale na tu letní dovolenou je snažší být ubytovanej na jednom, případně dvou místech...

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!