Hilton Honors ("HH") je věrnostním programem celosvětové sítě hotelů Hilton nabízející čtyři úrovně: Member -> Silver -> Gold -> Diamond. Jak už to u bývá, s narůstající úrovní roste počet a rozsah benefitů, které loajální cestovatel dostane.  Konkrétně u úrovně Gold je to mimojiné zrychlené sbírání bodů (x 1,8), upgrade na vyšší úroveň v závislosti na obsazenosti nebo snídani zdarma (ale některé brandy Hiltonu ji nabízí pro všechny hosty - Hampton). Už v základní úrovni Member dostanete aspoň 2 lahve vody. Jedním HH Diamond členem jsem byl obdarován členstvím Gold na 12 měsíců a zavázal jsem se založit sesterské fórum k tomu mapujícímu benefity věrnostního programu Accor ALL. Jak Gold získat? I) Odbydlet / odutrácet - na Gold potřebujete 40 nocí za rok nebo získat 75 000 bodů, ale existují i pravidelné fast tracky II) Status match - můžete matchnout svůj existující status (třeba u Accor Gold), podmínkou je získat 7 nocí za prvních 90 dní https://www.hiltonhonors.com/en_...h/landing/ III) Prémiová kreditní karta - v ČR nevím o žádné solidní kreditní kartě, už i tu Miles & More nám zrušili. IV) Získat darem - mít za kamaráda nějakého Diamond člena        .

Reálně získané benefity s Hilton Honors Gold

Založil(a) ve fóru Vyhledávače hotelů

Stačí nasbírat dostatek bodů a být alespoň silver member. Pak je jedna noc "zdarma" při zakoupení 5 nocí přes body. 

0 Citovat

Za cca 115€ jsem ziskal tyto body. Takze za 5,5x placenych noci mas 28.000 bodu a za ne mas noc zdarma. Jsou lokace kde postaci na noc zdarma 20.000 bodu nebo premiove hotels kde je potreba 80.000 bodu

 

 


img-8897.jpeg

0 Citovat

Mam oboje. U IHG jsem Diamond a u Hiltonu Gold. Asi takhle… IHG ma v podstate fixni konverzi penez na body tzn. ze 30usd = cca 5.000 bodu. Takze se da odvodit kolik bodu bude noc v hotelu zhruba stat. U Hiltonu toto neplati… tam muze stat noc treba 200usd, ale pri prepoctu na body u dvou ruznych Hilton hotelu ten rozdil muze byt opravdu vyrazny… treba 50.000 vs. 100.000 bodu. Samozrejme Hilton ma lepsi kvalitu pokud budeme porovnavat Hilton s IHG (vyjma Intercontinental hotelu). Zde si myslim, ze je levnejsi dostat se do Intercontinentalu nez do Hiltonu. Na druhou stranu Hilton ma sirsi sit top hotelu. Osobne jsem byl Intercontinental hotely na Tahiti, New Yorku, San Franciscu a Hiltony na Hawaii a v porovnani mi lepe vychazi opet Intercontinental. Pokud pujdes do Hilton vernostniho programu, tak se na ty body asi vic nadres. IHG ma navic akce, ze kdyz u nich zustanes treba 4 noci, tak dostanes navic 10tis bodu a tak podobne… tato akce neni ale vzdy. U obou programu plati, ze body vyrazne pribivaji az kdyz jsi na vysim levelu… u IHG na Diamond je to 100% tzn double a u Hiltonu na Goldu 80%. At uz si vyberes jedno nebo druhe, tak neprohloupis… za me oboji super. A posledni vec 1 noc v hotelu IHG je v promeru levnejsi nez u Hiltontu… jak za penize, tak za body.

1 Citovat

Moc děkuji všem!

0 Citovat

Ještě možná follow up otázka. Je ještě nějaký další věrnostní program, co dává smysl, tak abych mohl sbírat body v USA a vybírat noci v Evropě? 😊

0