Než to sepíši tak dávám náskok diskutérům. Sleva až 200$ na hotely, osobně mám 4 noci v pražské 4hvězdě se snídaní za 690 Kč, nicméně jdou i varianty, které jsou za 0,- $100 na min. 3 noci: DISCVR105 $150 na min. 4 noci: DISCVR151 $200 na min. 5 noci: DISCVR201 Rezervace na americké verzi expedia.com převzato od pirátů. .

Expedia.com sleva 200$

Založil ve fóru Tipy na ubytování

Než to sepíši tak dávám náskok diskutérům. Sleva až 200$ na hotely, osobně mám 4 noci v pražské 4hvězdě se snídaní za 690 Kč, nicméně jdou i varianty, které jsou za 0,-

$100 na min. 3 noci: DISCVR105
$150 na min. 4 noci: DISCVR151
$200 na min. 5 noci: DISCVR201
Rezervace na americké verzi expedia.com

převzato od pirátů.

0

Sorry, your coupon cannot be applied to this booking. Please check the Terms & Conditions.

korých hotelov sa to teda týka?

0 Citovat

Pěkná akce, i když jsem ji nevyužila. Chystám se sice na pět dní do Edinburghu, ale tamní hotel už mám vybraný a v té rychlosti se mi nepodařilo najít stejně strategicky výhodný. Ale víc takových akcí:)

0 Citovat

taky sem koupil, uvidíme jak to dopadne..
každopádně Dejve, seš prostě dobrej

0 Citovat

Koukam, ze hodne z nas koupilo. Ja hotely od 4.3. - 15.3. v Indii / Kerala za celkem 38 USD misto 338 USD. Rikam si, ze to snad ani neni mozny aby to proslo smiley ...

0 Citovat

Booknul jsem Budapešť na 3 noci za 22 dolarů. Ale je to nějaké čudné, jednak jsem nedohledal jestli je můj hotel označený jako Expedia Rate a taky jsem si u Expedie neregistroval účet (což je uvedeno v podmínkách). Jinak to ale slevu započítalo, peníze zhltnulo .. myslíte že to klapne? Budu čekat na ohlasy ostatních jestli jim to klaplo protože já jedu až v srpnu smiley. Mám v záloze si to ověřit tím, že se ozvu na hotel s tím, že jsem ztratil mail potvrzující rezervaci, tak ať mi připomenou kdy a za kolik to u nich mám booknutý x).

0 Citovat

hotel na tři noci za 201dolarů, po slevě za 101dolarů, to by mohlo projít, mam aspoň vyšší hodnotu doplatku než je výše slevy, v tohle doufam, že budu v lucky group.. smiley

0 Citovat

Taktéž jsem využil kuponu hotel v Řecku Glyfada/Atheny, na 5 nocí 424 USD po slevě 224 USD smiley

0 Citovat

Dobrý den, chtěla jsem se optat jak to funguje...zkoušela jsem to několikrát do Egypta (Shram) od 29.9. do 3.10....na 4 dny pro dva lidi v minimální hodnotě 2x150 doláčů, ale ten kupón na 4 noci nefunguje, zkoušela jsem i jiné kombinace, ale také marně...pak jak tady píše někdo i ten samý hotel do Řecka na 5 dní za tu samou částku a také to píše, že kupón je neplatný...dělám to přes expedia.com a furt nic. dokážete mi někdo poradit v čem je háček, že někomu to jde a jinému ne? Můžete to být i rukama, ale nevím....děkuji smiley
Zkouším třeba toto a kód nejde uplatnit...https://www.expedia.com/HotelCheckout?t ... laceHolder

0 Citovat

Háček je v tom, že ty kupóny už prostě neplatí:)

0 Citovat

Včera jsem se zdárně ubytoval v Praze, ale teď mi na druhé ubytování přišel Cancel a refund, takže to ruší asi postupně všechno smiley

0 Citovat

já jsem teda zvědav, zda nás nechají dobydlet smiley co píší jako důvod zrušení? Podmínky neměly nic, co by se porušovalo.

0 Citovat

A někdo, kdo měl rezervaci bez "free cancelation" taky obdržel storno?

0 Citovat

Ja mám bez free cancel a nedošlo mi nič (okrem mailu so žiadosťou o feedback smiley )
Mám to ale na Marec, tak majú ešte čas mi to zrušiť smiley . A v profile mám USA údaje, keby to nejak podľa toho filtrovali smiley

0 Citovat

Ja mel taky bez cancelu...

0 Citovat

já měl na tohle pondělí s možností free storna do neděle a dneska mi to storno udělala přímo expedia

vůbec v emailu nepíšou nic, prostě storno, nenadávají, že bych porušil podmínky, neomlouvají se, že šlo o chybu ... prostě jen zrušili rezervaci a nejde se přihlásit ani na expedia účet

0 Citovat

mne rezervacia presla takze som stravila uz druhu noc v Prahe, dakujem moc cestujlevne

0 Citovat

ja zatial tiez nemam ziadne info o zruseni mojho pobytu v hirosime ... ale mam to taky az na marec takze maju cas smiley ...

0 Citovat

Sázím spíš na to, že kdo neměl free cancelation, tak mu to klasicky uznají. Tam holt transakce proběhla a hotel už má peníze.

0 Citovat

Tak uvidime, treba to vydrzi... mam rezervaci od 4.3. do 15.3.... penize uz mam pryc z uctu, ale u hotelu napsana poznamka, ze rezervace lze zrusit do 2.3. :/

0 Citovat

tak hlavně, že právě poslal expedia valentýnský kupon na slevu 50 dolarů, tentokrát už s minimální útratou 200 usd

fakt ironický

0 Citovat

tak už zrušili rezerváciu aj mne, tu je dôvod..

Dear Expedia Customer,

Your Expedia purchase 1977...... has been cancelled due the following reasons:

To make this purchase, you used a coupon that was made available to Discover® cardholders for purchases made on their Discover card. This coupon was improperly distributed to some non-Discover cardholders and improperly used for purchases made with cards other than Discover cards. The terms and conditions of the coupon require that a Discover card be used for payment. The terms and conditions of the coupon also include other restrictions including a prohibition on the use of more than one coupon per account and a restriction limiting use of the coupon to U.S. customers. For your reference, below is a copy of the coupon that you used

0 Citovat

Ja využil všechny tři kupony a teď mi přišly dva maily ze rezervace s kupónem na 150 a 200 dolaru byly zrušeny. Na 100 dolaru je rezervace stále platná, tak uvidíme.

0 Citovat

taky mam cancel na e-mailu kvuli nedodrzeni terms and conditions...
- nicmene hotel byl "This reservation is non-refundable and cannot be cancelled or changed."
- penize strzeny ve stredu
- na expedii booking ale stale je jako aktivni a v hotelu mi rezervaci telefonicky potvrdili

0 Citovat

Taky prave cancelled kupon za 200 USD ... cekam na dalsi na kupon za 100 US smiley

0