Dokáže někdo poradit s výběrem tour balíčku či jiné alternativy k návštěvě safari v okolí JNB? Nacházím pouze 400 eurové packety na 3 dny - nějaká zkušenost? https://www.safaribookings.com/tours/so ... _of_days=3 .

Kam na Safari z Johannesburgu

Založil ve fóru Co vidět a navštívit

11 reakcí

Dokáže někdo poradit s výběrem tour balíčku či jiné alternativy k návštěvě safari v okolí JNB?

Nacházím pouze 400 eurové packety na 3 dny - nějaká zkušenost?
https://www.safaribookings.com/tours/so ... _of_days=3

0

v akych terminoch letis?

0 Citovat

Zatím neletím.. Přemýšlím spekuluji - Asii chceme leden/únor, takže mne zaujala tato kombinace s JARem. Když by nebylo safari, určitě padne Kapské město, což je pecka za 8k smiley

0 Citovat

půjčit auto a vyrazit do Kruger NP - super zážitek - park má přes 400 km na délku a smí se jet myslím max 50 - tak je to min na celý den.
Ubytovat se jde uvnitř v kempech, nebo i venku.

0 Citovat

My jsme byli pred dvema tydny v Krugr parku. V Joha sme pujcili auto a jeli po vlastni ose. Vsechno bylo uplne v pohode, bez jakyhokoliv problemu. Jinak Krugrac je obrovskej park s nekolika velice slusne vybavenymy kempy. Pohybovat se po parku muzes bud sam nebo si zaplatit vylety s pruvodcem. Stoji to parset korun a dozvis se i dost o zviratech. Plati se solo ubytovani a solo permit ke vstupu do parku.

0 Citovat

Když na safari v JAR a máš víc než 3 dny tak určitě Kruger, rozhodně to za to stojí. Byl sem tam jen na 2 dny a rozhodně jeden z nejlepších zážitků z celého půl roku v JAR. Půjčit auto v JB, dojet tam a projíždět tam.

Jinak Cape Town taky výborná volba.

0 Citovat

Já byl v Aquilla parku nedaleko CApe town, nabízí 1 denní i vícedenní akce, musím říct, že moc pěkný. Ale obecně se
říká, že ten Kruger park je lepší, ale i mnohem dražší

0 Citovat

Zdar,
nevíte, jak se do toho Krugerova parku dostat, když nemám řidičák - tudíž si nemám jak půjčit auto? smiley smiley

Diky

0 Citovat

To se obávám, že jedině s nějakou cestovkou z JNB.

0 Citovat

Mohl by mi prosím někdo napsat přibližnou cenu 1) půjčení auta v JNB
2) vstup na 2 dny pro dva do Krugerova NP
3) noc v kempu v krugerově NP?
Předem moc děkuji za odpovědi

0 Citovat

Já tam byl asi před 4 roky a co si pamatuju tak auto 500/den, vstup 500/den a nocleh 1000. Vše v czk.
Ale dnes je kurz randu jiný.
Všechny informace najdeš na internetu.

0 Citovat

A nejede tam někdo v prosinci, že bych se k někomu přifařil?

0
11 reakcí