Dobrý den, ráda bych poprosila o tip na levné ubytování, co nejblíže centru Barcelony. Letíme tam za kamarády, ale bohužel se nám nedaří najít nic cenově přijatelného. Nehledáme žádný luxus! Díky za tip! Jana .

Barcelona

Založil(a) ve fóru Tipy na ubytování

Z toho co jsem v Barceloně prošla je pro mě Sagrada Família místo, kam určitě půjdu znovu, až budu mít možnost, jiné památky jednou stačily. V Sagrada Família vevnitř bych mohla být hodiny s hlavou vyvrácenou vzhůru a otevřenou pusou a nevadili mi tolik ani lidi, protože se tam všichni chovali dost tiše a slušně a člověk stejně nejvíc kouká nahoru. Tam jsem vybírala čas návštěvy i podle času západu Slunce, protože světlo je tam nejdůležitější.

Každej to má jinak a pro spoustu lidí je to jen další kostel. Pro mě ne. Musí si každý posoudit sám až na místě :-)

1 Citovat

Ahoj, já bych si dala v Madridu den - to je opravdu minimum  (že tam nic není se mi nezdá), park Retiro a Museo del Prado (jestli vás muzea a galerie nezajímají tak se omlouvám), Barcelona je úžasná - dva dny je naprosté minimum (tip na vyhlídku-Turo de la Rovira). 

Měla bych spíš tip na přesun mezi těmito městy, ne letadlem, ale rychlovlakem, který jede něco málo přes dvě hodiny, to si vygooglite. Čím dřív se koupí jízdenky, tím jsou levnější (nebo alespoň to tak bývalo). 

 

0