Tipy na ubytování v Černomorec

Napsal Pekodc 2018-01-23 17:52:40 ve fóru Co vidět a navštívit
22 odpovědí

Loni jsme po 4 letech pauzy opět zavítali do Černomorce. Sehnali jsme opravdu pěkné ubytování asi pět minut od centra a cca deset minut od moře. Majitelé skvělí, dům je nedávno postavený/zrekonstruovaný, v zásadě vše nové, měli jsme dva dvoulůžáky s vlastními koupelnami a WC, vlastními balkóny, klima, televize, lednička, kuchyňka společná, wi-fi, parkování dle přání ve dvoře, cena 8 - 9 Euro za lůžko/noc (podle měsíce). Z Černomorce jsme byli po čtyřech letech pauzy nadšení, jídlo kvalitnější, výběr větší, pláž (sice z části placená) mnohonásobně větší, celkově lepší čistota, ceny mírně vyšší, oběd či večeře pro čtyři dospělé v pohodě od 20 Leva (10 Euro), točené pivo od dvou Leva, salátů a ryb velký výběr, Sozopol nejlepší pizzerie oběd pro čtyři s pitím 60 Leva (30 Euro) :-)

Kdo hledá ubytování v příjemném malém rodinném penzionu, napište mi zprávu.

No to je náhoda, první příspěvek a to jsi hodný, že ses s námi, jistě zcela altruisticky, podělit o nabídku ubytování a určitě to není žádná reklama a pana Kostku taky neznáš :))))

Jsem to já a nijak se tím netajím, byli jsme tam letos po sedmnácté, líbí se nám tam a ty webové stránky nabízejí ubytování v pěkném čistém schopně vybaveném penzionu za velmi rozumné peníze, pomáháme tím majitelům v propagaci jejich nabídky, jako turisty nejraději ubytovávají Čechy a Slováky, co je na tom špatného? To se tu nesmí? Byl jsem devět let na Orbionu, ale ten umírá, tak hledám jiné možnosti... P.S. Skoč na Orbion a najdi si téma "Ubytování Černomorec 2017" a pochopíš předchozí souvislosti.

Ale tohle není inzertní web pro podporu Tvého podnikání, to ses asi trochu spletl, ne? Zadarmo to určitě neděláš předpokládám.

Předpokládáš špatně. Není to mé podnikání, je to pomoc přátelům. Apropo, Ty seš tu admin, že mě tady takto lustruješ?

Ne jen se tady objevuje mraky takových vykuků. A sorry, že tohle děláš pro hezký oči kamarádů v Bulharsku, to Ti opravdu nevěřím

Takže Ty seš tu takový samozvaný pomocník pomocníka pomocné stráže VB, co? Věř si čemu chceš nebo nechceš, mě je to jedno. Třeba se Ti jednou v životě poštěstí a poznáš opravdové přátele, kterým rád pomůžeš, aniž by si za to něco očekával. Zatím je ale před Tebou dlouhá cesta :-). Sbohem.

Patří k dobrým mravům webových fór, že pokud chci něco propagovat, tak si prostě reklamu zaplatím. Toť vše.

Pekodc: Dostal jsi mě, jsem dojat! :)

Petr76: To zjevně nechápe...

Petr76: Pokud budu dělat reklamu komerčnímu projektu, jistě si ji zaplatím.

@pekodc - pevne verim, ze to robis v dobrej voli. len tu na fore sme uz alergicki na par hodinove nicky s reklamou na ubytko/CK. Ale ved vysvetlil si :)

To mi pripomina, ze som tu uz dlho nic nevidel od Arcardia Air :)

Pekodc: a toto nie je komerčný projekt? :D Charita to asi nie je keď za tie pobyty dostávajú zaplatené :)

Jano napsal(a):

Pekodc: a toto nie je komerčný projekt? :D Charita to asi nie je keď za tie pobyty dostávajú zaplatené :)

presne :-D pokud tohle neni reklama, tak nevim, co je...

tonic: chápu a děkuji za pochopení :-)

Jano: majitelé penzionu samozřejmě dostanou za ubytování od turistů zaplaceno, ale turista platí přímo jim na místě, ne mě jako "cestovce" nebo zprostředkovateli.

Pekodc: takže priznávaš, že to je komerčný projekt a preto by bolo fajn keby si za tú reklamu zaplatíš tak jak píšeš :)

Jano: Já tu od začátku nic netajím, všechny informace jsou na webu, co je na tom nejasné? Co je na tom pro mě komerční? Co vám vadí? S kým se tu bavím? Je tu nějaký administrátor, nebo jen soudci z lidu? Máte někdo odkaz na OP?

Co Ty nechápeš na tom, že tohle je cestovatelská komunita ne reklamní platforma? Kdyby sem každej házel nevyžádaný odkazy na své webovky a dělal promo svým zájmům, tak už by to nebyla diskuse.

Nic jsi nepřiznal, jak svůj první příspěvek jsi sem hodil promo a odkaz na své webovky, kde inzeruješ ubytování v Bulharsku. O co jde jsi přiznal až na přímý dotaz. Nikdo neví, co je na tom komerčního, protože to tady pouze tvrdíš Ty, že z toho nic nemáš. Určitě to podporuje, jak to inzeruješ, kde můžeš...

A bavíš se tu právě s tou kominutou, která tady tu diskusi utváří a která Ti říká svůj názor. Ty se včera zaregistruješ a ještě tady budeš plácat něco o VB, soudcích z lidu a podobný plky? Dobrej začátek, jestli takhle začínáš vždycky, musíš být velmi oblíben.

Kdyby alespoň autor smysluplně pojmenoval téma, ale „Bulharsko 2018“ a k tomu doporučení na hotel v Černomorci..?

Sorryjako, ale tohle padá na vaši hlavu Davide, že fórum jede tak nějak samospádem. Mluvím zejména o tom, že se neslučují témata s identickým obsahem, což spolu s naprosto nepoužitelným vyhledáváním totálně devalvuje informační hodnotu fóra.

Mám za to, že administrátor by měl fórum sledovat a nežádoucí vlákna/příspěvky v zárodku likvidovat.

Snažím se témata vždy přejmenovat tak, aby co nejvíc vypovídala o tom, co se v nich řeší. Bohužel čas je omezený a proto se tak děje vždy se zpožděním.

Existuje varianta rozšíření těchto práv i na vás, stálé diskutéry. Takže pokud by byl zájem, začneme na tom dělat.

eremi: Na Orbionu to nikomu nevadilo a dosud nevadí a to bylo svého času to největší fórum/komunita, co tu kdy byla. Ptal jsem se tady po Podmínkách, protože jsem je nenašel a ani nikdo z vás mi na můj dotaz neodpověděl. Mám na mysli Podmínky provozovatele portálu. Přečti si svou první reakci na můj příspěvek, opravdu úžasné přivítání, okamžité napadání, předjímání. Stačilo napsat Nazdar, porušuješ podmínky komunity, tady si je přečti: "odkaz" a uprav si ten příspěvek. Odpověděl bych dík za upozornění, opraveno.

David Eiselt: Pokud jsem něco porušil (co jsem se neměl jak dozvědět), omlouvám se.

Všem: takže jsme si to vysvětlili a navrhuji to všechno smazat, protože s takovýmto začátkem je to vlákno úplně o ničem, nově příchozího to akorát otráví a odradí.

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!