Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Promiň-mas pravdu... to je za 49 měsíčně. 

Omlouvám se za dezinformaci...

1 Citovat

kobracek napsal(a):

A předpokládám, že nějaké Visa salonky asi neexistují co? Nad rámec 8 vstupů, že by se mi třeba stalo, že bych měl v USA salonek, kam bych mohl neomezeně bez odečtení vstupu. Díky

 

Na salonky v USA hlavně dopředu zapomeň. Nefunguje to tam, jako v Evropě, že máš po vstupu vše grátis. Na C letenkách v NY jsem s TAPem dostal v salonku 10ti dolarový voucher na útratu. 

0 Citovat

Co se týče salonků v USA, psala jsem před několika dny o salonku v Las Vegas, kam jdu vždy s aplikací Lounge Key bez problémů a dokonce teď 3.5. mi paní recepční řekla, že když letím s KLM (normálně v economy), tak že mohu jít beze všeho a ať si vstup od Lounge Key schovám na příště. S jinými letišti v USA nemám zkušenost, ale Las Vegas je v pohodě. 

1 Citovat

Ondrab napsal(a):

Na salonky v USA hlavně dopředu zapomeň. Nefunguje to tam, jako v Evropě, že máš po vstupu vše grátis. Na C letenkách v NY jsem s TAPem dostal v salonku 10ti dolarový voucher na útratu. 

Tak ti nevím teda :) nejakou tu navstevu salonku (delta a united) jsem teda navstivil, a vsechno bylo samozrejme zadáčo.  mozna nejakej premiovej chlast by byl za penize, ale to netusim, bo pred lety moc nepiju.

možná nějaký lowcostový pro LK/PP, ale to asi nebyl tento případ, kdyz zminujes C TAP a tim padem jsi byl v nekterym ze salonku *A dopravce.

0 Citovat

Je fakt, že už je to tak 8 let nazpět. Bylo to na JFK, TAP lítal tehdá z nějakýho shitovýho terminálu pro místní lowcosty. Je fakt, že jinou zkušenost moc nemám. Ale pamatuji si udivenej pohled jedné slečny, dle přízvuku ze států, v salonku v Lisabonu, která byla značně překvapená, že je tam vše gratis. 

0 Citovat

Ahoj, mám dotaz, mám kartu Erste premier na kterou mám neomezený vstup do salónku ve Vídni a k tomu mám 8 vstupu, přes LoungeKey . Mohu jít do salónku na kartu a zároveň vzít manžela na vstup LoungeKey přes stejnou kartu? Děkuji 

0 Citovat

Vetsinou ano, je potreba to nahlasit obsluze.

1 Citovat

Martina _27 napsal(a):

Ahoj, mám dotaz, mám kartu Erste premier na kterou mám neomezený vstup do salónku ve Vídni a k tomu mám 8 vstupu, přes LoungeKey . Mohu jít do salónku na kartu a zároveň vzít manžela na vstup LoungeKey přes stejnou kartu? Děkuji 

Ty i manžel tam půjdete na Loungekey. Pro obsluhu to budou 2 využité vstupy. Ale banka pak z volňásků strhne pouze jeden využitý vstup.

https://cdn0.erstegroup.com/cont...alonky.pdf

1 Citovat

Ahoj, četl jsem tu, že na letišti v Istanbulu (SAW) jsou na mezinárodním terminálu 2 salónky a ani jeden se (prý) nevyplatí. Mám tam přestup asi 6 hodin a zvažuji, zda tam jít nebo ne a plácat si tam vstup. A pokud jo, tak do kterého. Jaky je tam výběr jídla? Bývá tam hodně lidí? Díky za info :)

0 Citovat

Ahoj, sobota večer i sobota ráno bylo přecpáno v obou a nabídka nic moc. Když jsem se zeptala, kolik je lidí a jestli bych se mohla podívat, jestli se mi to vyplatí z LK, tak mne nechali nahlédnout dovnitř (i v Marmaře i v Bosporu). V tu dobu fakt oba plné a oba vybrakované, na pultu s jídlem dostupné jen něco jakoby croisanty a jablka. Fakt hodně lidí, všude nepořádek a nic nestíhali doplňovat. Podle fotek z recencí, co jsem se dívala, bývá i něco teplého k jídlu. V okamžiku našeho pobytu se nevyplatilo jít na LK.

 

edit: a ano, jsme bohužel rozmazlení z Vídně

0 Citovat

V sobotu omrknu a nafotím oba.

2 Citovat

Standa 009 napsal(a):

https://cdn0.erstegroup.com/cont...alonky.pdf

 

Na Erste uz je free vstup jen v Praze? Za Viden uz strhavaji LK vstup? Podle toho dokumentu i co jsem Googlil zrejme ano.

0 Citovat

Ne. V tom dokumentu je neco jineho.

Sporitelna uz nema karty Mastercard, ale pouze VISA. Protoze by tim prisli klienti o neomezene vstupy do smluvnich salonku mastercardu (Bratislava, Viden, PrahaT1), tak to vyresili neuctovanim vyuzitych vstupu Loungekey v techto saloncich. Samozrejme jen pro drzitele.

Drzitel pozve hosta. Oba jdou na Loungekey (to kvuli vyuctovani Sporitelna vs. Loungekey). Sporitelna ale bude klientovi uctovat (respektive strhne z volnych vstupu) pouze 1 vstup.

1 Citovat

Ve Vídni je vstup na LK, ale neodečte se.

https://cdn0.erstegroup.com/cont...alonky.pdf

edit.: Vůbec se mi nezobrazil předchozí příspěvek, takže pardon, že odpovídám to samé.

0 Citovat

Nepovídej

0 Citovat

Ve Vidni jsme ted sli my dva s manzelem na na CSOB MC free a deti na Erste Visa taky free (na nase karty samo).

0 Citovat

Zrovna jsem dorazil do MC salonku v PRG. Na to, že bude oběd, tak jídla i volného mista spoustu. Jediné co chvilku chybělo, byly skleničky na víno. Tak jsem si na prasáka nalil do sklenice na pivo. Ale do 10 min doplněny. Obsazenost tak 20-30%. Takže za mě super. Budu tu 3 hod, tak udělám průzkum, jak to s tou obsazeností je.


img-3381.jpeg
img-3379.jpeg
img-3383.jpeg
img-3376.jpeg

1 Citovat

Už jsem na T1 dlouho nebyl, ale posledně to tu nebylo, pokud si dobře vzpomínám. Asi  mají i tady podobných, jako je skleničková Katka, její funklub a stejně smýšlející jedince, plné zuby.


img-3389.jpeg

5 Citovat

byl jsem v MC loungi na T1 pred 14 dny, ctvrtek cca mezi 12-13, a bylo vicemene vylidneno.

asi setrvaly stav.

0 Citovat

Caproni Lounge se nějak zlepšila. Ráno teda polívku nemají, ale krom 3 druhů panini a salátů, které byly už dřív, i 4 druhy minichlebíčků, koláče a dokonce párky. A taky ochotná obsluha.

2 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Už jsem na T1 dlouho nebyl, ale posledně to tu nebylo, pokud si dobře vzpomínám. Asi  mají i tady podobných, jako je skleničková Katka, její funklub a stejně smýšlející jedince, plné zuby.

 

Asi tak. To samé upozornění visí od letoška i v Erste Premier na T2. V obou saloncích se také o něco zlepšila nabídka teplého jídla... 

0 Citovat

Ahoj, za cca měsíc letíme na dovolenou z letiště v Norimberku, máte někdo prosím zkušenost se salonky na tomto letišti? Moc děkuji.

0 Citovat

Ono jich tam zas tolik není - je tam jenom Důrer Lounge. Nevím, v jakém stavu je teď, ale byl jsem tam párkrát, než se přestěhovala z původního umístnění do současného - a jak to říct- bylo to dost suoptimální - Pražský Erste salonek byl proti tomu Admirals Club. 

0 Citovat

Naprostá blbost, byl jsem tam během posledního roku 4x a vždy super a málo lidí. Teplé většinou jen párky a klobásky, k nim ale čerstvé precle, vždy bohatý výběr čerstvých sendvičů, salátů a džusů z Marché-Mövenpick atd. Výběr piv a třeba i franckých vín v klasických Bocksbeutel. Vždycky se tam těším.


img-20230703-063917.jpg

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

Už jsem na T1 dlouho nebyl, ale posledně to tu nebylo, pokud si dobře vzpomínám. Asi  mají i tady podobných, jako je skleničková Katka, její funklub a stejně smýšlející jedince, plné zuby.

Oni tam museli ty láhve s tvrdým alkoholem přišroubovat na zeď, aby se jim neztrácely. Teď to funguje tak, že láhve jim tam sice zůstanou přišroubované, ale jsou věčně prázdné...

1