Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Promiň-mas pravdu... to je za 49 měsíčně. 

Omlouvám se za dezinformaci...

0 Citovat

kobracek napsal(a):

A předpokládám, že nějaké Visa salonky asi neexistují co? Nad rámec 8 vstupů, že by se mi třeba stalo, že bych měl v USA salonek, kam bych mohl neomezeně bez odečtení vstupu. Díky

 

Na salonky v USA hlavně dopředu zapomeň. Nefunguje to tam, jako v Evropě, že máš po vstupu vše grátis. Na C letenkách v NY jsem s TAPem dostal v salonku 10ti dolarový voucher na útratu. 

0 Citovat

Co se týče salonků v USA, psala jsem před několika dny o salonku v Las Vegas, kam jdu vždy s aplikací Lounge Key bez problémů a dokonce teď 3.5. mi paní recepční řekla, že když letím s KLM (normálně v economy), tak že mohu jít beze všeho a ať si vstup od Lounge Key schovám na příště. S jinými letišti v USA nemám zkušenost, ale Las Vegas je v pohodě. 

0 Citovat

Ondrab napsal(a):

Na salonky v USA hlavně dopředu zapomeň. Nefunguje to tam, jako v Evropě, že máš po vstupu vše grátis. Na C letenkách v NY jsem s TAPem dostal v salonku 10ti dolarový voucher na útratu. 

Tak ti nevím teda :) nejakou tu navstevu salonku (delta a united) jsem teda navstivil, a vsechno bylo samozrejme zadáčo.  mozna nejakej premiovej chlast by byl za penize, ale to netusim, bo pred lety moc nepiju.

možná nějaký lowcostový pro LK/PP, ale to asi nebyl tento případ, kdyz zminujes C TAP a tim padem jsi byl v nekterym ze salonku *A dopravce.

0 Citovat

Je fakt, že už je to tak 8 let nazpět. Bylo to na JFK, TAP lítal tehdá z nějakýho shitovýho terminálu pro místní lowcosty. Je fakt, že jinou zkušenost moc nemám. Ale pamatuji si udivenej pohled jedné slečny, dle přízvuku ze států, v salonku v Lisabonu, která byla značně překvapená, že je tam vše gratis. 

0