Ahoj, budu psát článek na téma kreditky a lounge vstupy. Máte/využíváte někdo? Tipy, rady, podněty k tématu by se hodily  .

VIP salónky díky kreditkám

Založil ve fóru Trip reporty z letu

Jojo Bomonti mě příjemně překvapil už na Severním Kypru. V Istanbulu už jsem pak za ním šel cíleně. I lokální craft Brewart překvapivě dobrý.

0 Citovat

CestovatelX napsal(a):

Aspire Lounge No.26 Schiphol - stojí za návštěvu (na LoungeKey)? Díky za názor.

Toto jsem sem napsala před 28 dny. Chápu, že je otrava hledat, tak to pro CestovatelX zkopíruju:  

Nejnovější navštívené při cestě PRG-AMS-LAS: 

AMS - T2 Aspire Lounge No.41 - výborná rajská polévka, kuskusový salát, míchaná vejce, taštičky z lístkového těsta plněné masem, sýrem a nějakou indickou směsí, croissanty, muffiny, ovoce, studené mísy.

LAS - T3 The Club LAS - mini hamburgery, ovoce, zeleninové a ovocné saláty, kuřecí směs, k tomu bramborová kaše nebo rýže, brownies. Při vstupu mě velmi překvapila dáma u pultu, když jsem ukázala mou kartu v aplikaci, tak mi řekla, že když letím s KLM, tak si nemusím spotřebovat vstup, ať si ho prý nechám na příště. 

AMS -T1 Aspire Lounge No.26 - žampionová polévka s krutony, masové kuličky, minitaštičky z lístkového těsta, muffiny, chipsy, ovoce...

0