Ahoj, hladam partaka / partacku na Everest Base Camp (EBC) a Kala Pathar. Ide o narocnejsie dobrodruzstvo, ale kto nadtym uz skor uvazoval tak uz toho urcite vie viac a nemusim sa rozpisovat 😉 Zajdeme aj na Kala Pathar a ak by moznosti dovolovali a dostaneme sa dole skor, rad by som zasiel aj do Potala temple v Tibete. Planujem vyrazit v terminoch 17.11. – 3.12. Mensia flexibilita/predlzenie taktiez mozne. Pred dohodou sa urcite uvidime aj osobne. Som z Kosic, ale zijem v Brne. Mam 37r., mam uz za sebou viacero vyprav, ale tato bude kvoli nadmorskej vyske zatial najnarocnejsia, takze by som rad mal pri sebe niekoho s kym na seba vzajomne dame pozor. Hruby plan a zoznam veci uz mam, detaily doladime spolu. Ma niekto podobny sen?  .

Dobrodruh na EBC (Everest Base Camp) a Kala Pathar / November 2023

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

5 reakcí

Ahoj, hladam partaka / partacku na Everest Base Camp (EBC) a Kala Pathar.

Ide o narocnejsie dobrodruzstvo, ale kto nadtym uz skor uvazoval tak uz toho urcite vie viac a nemusim sa rozpisovat 😉

Zajdeme aj na Kala Pathar a ak by moznosti dovolovali a dostaneme sa dole skor, rad by som zasiel aj do Potala temple v Tibete.

Planujem vyrazit v terminoch 17.11. – 3.12. Mensia flexibilita/predlzenie taktiez mozne.

Pred dohodou sa urcite uvidime aj osobne. Som z Kosic, ale zijem v Brne. Mam 37r., mam uz za sebou viacero vyprav, ale tato bude kvoli nadmorskej vyske zatial najnarocnejsia, takze by som rad mal pri sebe niekoho s kym na seba vzajomne dame pozor.

Hruby plan a zoznam veci uz mam, detaily doladime spolu.

Ma niekto podobny sen?

0

Já tam budu v podobném termínu, ještě někdo na malý sraz v Czech Pubu v Kathmandu?:)

0 Citovat

Já bych se ráda přidala, Kathmandu je můj sen.

0 Citovat

tak od 17. zari ;)

0 Citovat

A niekto kto si to chce aj vyslapat? :-) 

0 Citovat

Předpokládám, že Sue si nebude chtít platit pití... ;-)

0
5 reakcí