Ahoj, jsme digitální nomádi a v lednu 2016 se vracíme do našeho oblíbeného Thajska. Hledáme další digitální nomády, kteří by se s námi chtěli setkat v Chiang Mai nebo na Koh Lantě. Ozvěte se nám zde nebo na našem blogu http://www.digitalnimnomadem.cz Robert .

Digitální nomádství - Thajsko 2015

Založil(a) ve fóru Hledám spolucestujícího

3 reakce

Ahoj, jsme digitální nomádi a v lednu 2016 se vracíme do našeho oblíbeného Thajska. Hledáme další digitální nomády, kteří by se s námi chtěli setkat v Chiang Mai nebo na Koh Lantě. Ozvěte se nám zde nebo na našem blogu http://www.digitalnimnomadem.cz
Robert

0

Mate graficky nejpovedenejsi blog ktery sem zatim v CJ videl, asi prvni ktery po designove strance muze konkurovat tem zapadnim smiley

Jinak po svem dlouhem pracovnim pobytu v Indii obdivuju vsechny, komu se chce v Asii fungovat nejak dlouhodobe - mam spoustu kamaradu kteri ziji trvale treba na Bali, ale pro me to neni, bavi me vic Amerika, i kdyz si treba dovedu predstavit, ze bych se este na rok dva soupnul treba do Singapuru na nejaky zajimavy projekt..

Zajimalo by me co je tak super na tom Chiang Mai - videl jsem uz parkrat fotky, ale tim ze tam neni more, tak mi to prijde jako dost nezajimava destinace smiley

0 Citovat

Ahoj, a nechybí Vám tam moře? Kolik míst v JV Asii jste před tím, než jste se usídlili v Chiang Mai navštívili?

0 Citovat

Chiang Mai bych doporučil cestovatelům i těm kdo na cestách pracují maximálně na dva dny. Nemohu najít důvod proč se vydávat za prací do vnitrozemí Thajska nebo do Laosu, když tam není moře! Přece je na Asii nejlepší ta kombinace super lidí + levných cen + moře.

Doporučil bych ti se podívat na Langkawi, letos tam pojedu už potřetí a zatím jsem v Asii nenalezl vhodnější místo k dlouhodobějšímu pobytu.

Poskytuje vše co nabízí Chinag Mai se dvěma rozdíly:
je to tam velmi liduprázdné (na žádnou zácpu ani smog jako v Chinag Mai zde nenarazíte)
je zde moře a s ním související čistší mořský vzduch

Stále více a více mě ale lákají Filipíny (Bohol, Cebu, Luzon), které si myslím budou ještě lepší!

0
3 reakce