Jaké zkušenosti máte s Rynairem? Letím s nima poprové a nejradši bych to zrušil... Lze zrušit nějak rozumně letenku od nich, když od nákupu neuplynulo ani 24h? Jak je to s "příručníma" zavazadlama? Nikde to tam nemůžu najít. Jelikož jedu na Sardinii, tak budu mít sebou krémy apod. Nevyházejí mi to? Díky .

Ryanair - obecně

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

omg, tak to už je hard lowcost tahat s sebou polštář plnej hadrů

 

4 Citovat

No jasně, projde, čím větší, tím lepší  (ironie). Za rok zavedou zmenšení zavazadla na 25x20x20 a budeme zase všichni mudrovat, jaký jsou to ale zloději a hulváti, že nás takhle šidí.... jo to cestovatelské influencerství na sítích je zabiják ... 

5 Citovat

Na jednu stranu je dobře, že lidi víc cestují. Co dokážou vyplodit za moudra chytrolíni, kteří nepřekročili hranice obce s rozšířenou působností, je neuvěřitelné. Na druhou stranu - nic se nemá přehánět. 😆

2 Citovat

Nedávno jsem viděl inzerát, kde borec sháněl invalidu, aby s ním mohl jít jako doprovod zdarma na koncert. Takže mě už nepřekvapí vůbec nic. 

8 Citovat

to je mazaný. Užije si invalida, užije si inzerent...takovej win-win.

Tohe bylo populární třeba v pražský ZOO, kde se sleva čekuje při koupi lístku, nikoli u turniketu ;-)

(nevím, jestli to nezměnili, kdyby někdo chtěl rejpat, tak ne, nevyužívám, týrání zvířat bych nepodpořil ani tou korunou, co to stojí seniory)

3 Citovat

Nahodou, koukat na ty influencery je občas docela zábava :) ta naivita občas z toho doslova stříká na všechny strany.

0 Citovat

Loni na Madeiře jsem potkal partu českých studentů a studentek, kteří byli na treku se spaním pod širákem tj. s celkem dost věcmi v batohu. Letěli s Wizzairem z Vídně bez příplatku za zavazadlo a využili (úspěšně min. na cestě tam) tuto fintu.

0 Citovat

Nejak se porad nemuzu rozhodnout, jestli to je finta, nebo vych*anost.

0 Citovat

To už pak snad můžu i krosnu nacpanou hadrama vydávat za polštář :-)

0 Citovat

My jsme zas letos potkali hned několik Čechů, kteří někam zalevno přiletěli a až na letišti zmateně zjišťovali, jak se dostat do města. Někteří vypadali, že ani pořádně nevědí, kde a proč jsou. Holt domácí úkoly už dnes nefrčí...

0