Ahoj,  Potrebuji se dostat z PNH do CGK. Z duvodu korony, je potreba let s garantovanymy prestupy v tranzitnim prostoru letiste. Do Indonesie vstoupit mohu. Jediny let, ktery jsem nasel je 10. cervence PNH -> ICN -> CGK za skoro 32,000CZK (nalezeno na cestuj levne). Stejny let se mi ale nedari vyhledat na strankach doprace - pry nelze vyhledat let ktery zacina a konci ve stejnem regionu.  1) Tusite, jestli je nejaka schudnejsi (levnejsi) varianta, jak letet? 2) Je nejaky riziko koupit tento let na cestujlevne - kdyz nelze koupit na strankach dopravce? Zde se tvari, jako navazujici let s garantovanym prestupem. Diky za pomoc !  .

PNH -> CGK

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

0 reakcí

Ahoj, 


Potrebuji se dostat z PNH do CGK. Z duvodu korony, je potreba let s garantovanymy prestupy v tranzitnim prostoru letiste. Do Indonesie vstoupit mohu.

Jediny let, ktery jsem nasel je 10. cervence PNH -> ICN -> CGK za skoro 32,000CZK (nalezeno na cestuj levne). Stejny let se mi ale nedari vyhledat na strankach doprace - pry nelze vyhledat let ktery zacina a konci ve stejnem regionu. 


1) Tusite, jestli je nejaka schudnejsi (levnejsi) varianta, jak letet?

2) Je nejaky riziko koupit tento let na cestujlevne - kdyz nelze koupit na strankach dopravce? Zde se tvari, jako navazujici let s garantovanym prestupem.


Diky za pomoc !

0
0 reakcí