ČSA změnili vizáž webových stránek  .

ČSA - obecné téma

Založil ve fóru Letecké společnosti

Peetee 247 napsal(a):

Zuzana: zkušenosti mam pouze z loňska, tenkrát snad bylo i nějaké ochranné nařízení pro ty dopravce ze muzou vydávat vouchery, aby kvuli covidu nezkrachovali, bohužel se na to csa/sw vymlouvaji dodnes. Obrň se trpelivosti, zavolej na tu infolinku a zkus požadovat refundaci, mne tenkrát řekli že mám podat reklamaci.  Koukni se i na stránky smartwings jestli by te tam neco nezaujalo, ve finále bys to měla pravděpodobně s min nervama nez to dolovani penez zpět, nabidka je velká a moc tech letu neruší ale ty ceny letenek jsou letos strasne vymrštěné.

No, je problém v tom že máma za mnou měla přiletět do Valencie na návštěvu, ptala se na infolince a dál lítaj do ES jenom Málagu a Kanáry, což je nám k ničemu... Leda si udělat dovolenou jinde, no :D. 

0 Citovat

Jo a to prej ty Kanáry a Malagu budou možná taky rušit no :D 

0 Citovat

Zuzana napsal(a):

Jo a to prej ty Kanáry a Malagu budou možná taky rušit no :D 

Fakt? To by me překvapilo ty lety na kanary litaly fakt docela plne

0 Citovat

Peetee 247 napsal(a):

[citace="Zuzana"]

Jo a to prej ty Kanáry a Malagu budou možná taky rušit no :D 

Fakt? To by me překvapilo ty lety na kanary litaly fakt docela plne

[/citace]

 

Řekla to právě ta ženská na infolince, máma se ptala, kam po Španělsku ještě lítají. Tak řekla tyhle dvě destinace, ale že to stejně zrušej brzo :D

0 Citovat

floodland napsal(a):

[citace="Liborek"]

Chtěl jsem napsat Praha-Oděsa, ale Oděsa už je u ČSA taky zrušena, jak se teď dívám.

Ono je to ve výsledku jedno. Valencie na stránkách sice je, ale koupit to stejně nejde, respektive to vyhazuje chybu. 

[/citace]

Ta Oděsa byla v systému ještě koncem června, kdy jsem se na to díval jako variantu návratu z Ukrajiny. Ještě, že jsem to nekoupil :-)

0 Citovat

Já to koupil, protože jsem měl v plánu jednodenní výlet do Kodaně ráno FR zpět OK, zpáteční za 1000. (800 z toho ČSA) 

0 Citovat

Zase off topic, ale věřil bych, že to Španělsko zruší komplet, jak se dostalo mezi červené země. Plně očkovaní letadlo nenaplní a nikdo nemá chuť sedět po návratu pět dnů doma. Za mě jsou ČSA obecně fajn, po evropských městech létají v dobré časy a mají skvělé palubní menu, které když si člověk objedná za cca 300 korun předem, tak se k němu pak chovají, jako by letěl business class :)

0 Citovat

Prodám 2 vouchery na letenky u ČSA, každý v hodnotě 1176 kč (471 sek). Platnost voucherů je do konce srpna, je možné ale letenky rezervovat klidně na příští rok.

0 Citovat

Bohužel neprodejné

0 Citovat

Tak kdyby to někoho zajímalo, cca před 16 dny jsem žádala ČSA o refund za ten zrušenej let a dneska peníze dorazily na účet. 

0 Citovat

Naivní dotaz, neví někdo jak to vypadá s linkou do FCO? 😁

0 Citovat

Zuzana napsal(a):

Tak kdyby to někoho zajímalo, cca před 16 dny jsem žádala ČSA o refund za ten zrušenej let a dneska peníze dorazily na účet. 

Zajímalo by mě to moc :-) Jakou cestou - mail, formulář...? Zrušený let byl ze kdy? Já mám už loňský červenec.

0 Citovat

DaveVe napsal(a):

[citace="Zuzana"]

Tak kdyby to někoho zajímalo, cca před 16 dny jsem žádala ČSA o refund za ten zrušenej let a dneska peníze dorazily na účet. 

Zajímalo by mě to moc :-) Jakou cestou - mail, formulář...? Zrušený let byl ze kdy? Já mám už loňský červenec.

[/citace]

 

Letenku z loňského července nerefundují standardní cestou. Všechno, co bylo vystaveno před vyhlášením restrukturalizace, nesmí refundovat jinak než přes insolvenční řízení. Takže bojím se, u tebe jen čekat na výsledek nebo voucher.

0 Citovat

Ano, potvrzuji, stejnou informaci jsem dostal přímo od ČSA

0 Citovat

Díky za info. Jak se rychle objevila naděje, tak rychle zhasla :-)

0 Citovat

Tak využijte voucher, Paříž, Stockholm, Island létají naprosto pravidelně, stejně tak Kyjev, pro někoho může být taky zajímavá. A k tomu desítky destinací Smartwings. Rozhodně nelze tvrdit, že by nebylo z čeho vybírat.

0 Citovat

ČSA budou mít ve flotile zase 2 letadla: https://zdopravy.cz/do-flotily-c...ci-131096/

0 Citovat

Tak definitivní konec ČSA na obzoru?

https://ct24.ceskatelevize.cz/cl...ngs-349235

1 Citovat

Tak holt vše sjednotí pod známku nekvality - QS, no. 😆

0 Citovat

Ahoj. Tak se přiznejte, kdo má míle u ČSA a kreditku Sky alliance u ČSA. Co říkáte na konec ČSA a vše s tím spojené? Ano Smartwings bude mít pouze pár letadel s nátěrem ve stylu ČSA a tím to vše končí :) 

0 Citovat

Mám u ČSA 180.000 mil a nevím jak je reálně využít. Neporadí někdo jak je smysluplně utratit?

0 Citovat

Dokud jsou ve skyteamu, tak za nejaky skyteam let.

Severni amerika je bez sance, ale da se tam najit obcas dostupnost do asie, do karibiku…

0 Citovat

Má někdo tip jak najít bonusovky online? Zatím koukám expertflyer, ale zdá se mi tam až moc volných míst do Asie (na listopad). Rád bych se připravil dopředu, než budu volat :)

Edit: hledal sem blbě

0 Citovat

Barney Flyer napsal(a):

Ahoj. Tak se přiznejte, kdo má míle u ČSA a kreditku Sky alliance u ČSA. Co říkáte na konec ČSA a vše s tím spojené? )

Kreditku Sky Alliance u ČSA? Co to je?

0 Citovat

Petr76: https://www.csa.cz/kreditni-karta

třeba toto. Možná jsem se špatně vyjádřil..

0