V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Tohle je zajímavé - Velikonoce vadí a léto nevadí, přitom ceny v létě jsou na většině tras cenově výše... tak snad uspějete.

Držím ještě Viden-Agadir na 16-19.12. tak uvidíme, nicméně věřím, že to zruší... wizz vypnul lety až do ledna, tak snad bude Ryan nasledovat.

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Píšu si Sandorem.

Thank you, I am sorry for my colleague mistake he forgot to mention you that it is not possible to move cancelled flights to off limit dates, these are Holiday seasons and crowded hence we can not move cancelled flights to these days that is why you can not see your flight it was not possible to move it to that day. 

17th December 2021 – 10th January 2022 (Christmas/New Year’s)
12th February 2022 – 21st February 2022 (February School Midterm)
14th April 2022 – 24th April 2022 (Easter)

Ale že by jako společnost poslali e-mail, to ne.

 

Chapu dobre ze podle vseho jdou letenky co zrusi zmenit nejen +/-14 dni, jak se tu resilo ze zacatku, ale i dele do budoucna mimo svatky viz tato jejich reakce?

0 Citovat

Jo, po chatu by si mělo být možné zažádat o změnu na libovolnou linku až 365 dní dopředu. Agent změnu údajně může potvrdit bez autorizace, pokud je do 90 dnů. Jinak potřebuje souhlas supervizora a změna se má propsat do 24-48 hodin.

0 Citovat

Jak jsi Michale pochodil s těmi lety, co zmizely z rezervací a spadly do minulých? A ta následná hláška o potvrzení za 0,35e?

0 Citovat

Psal jsem na chat Sandorovi, jak se dočteš výše. Ten zadal novou změnu na jiná data. Na propsání ještě čekám. Tvrdil, že se změna projeví do 24 hodin.

0 Citovat

Tiez podobny problem.Este som nemal cas to riesit. Potvrdili mi zatial iba VIE- TFS 30.7. 22. Povodne TFS-AGA. Spiatocna TFS-VIE nepotvrdena. Je to duplicitna RAK- NAP s 12.12.21. Tie vidim, a mozem este s nimi pracovat.Druha zmena bola ziadana na Velku noc. Tam uz vidim po precitani vlakna, ze ze je problem. Boli to lety FCO- AGA, a duplicit RAK- NAP. Vcerajsi let FCO-AGA mam od polnoci tiez v past flights.  Musim tam napisat, a opytat sa na stav tych duplicitov. Popripade tu FCO- AGA skusit s Velkej noci prehodit na spatocnu na tie Kanary. No estevto bude zabava.

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Nakupoval bych víc, ale z Prahy v prosinci toho létá málo a o víkendu se dá využít tak akorát ono Bergamo a v kombinaci s autobusy nedělní Budapešť nebo Krakov. Krakov ale stojí pár korun i bez těchto opičáren.

Pěkně se dá udělat na víkend v prosinci i Göteborg ovšem na množství slunečního světla a příjemného počasí to moc výhra není :D

0 Citovat

Odlet v pátek v 15:35? No, nevím. To nějak nedávám ani kdybych si udělal homeoffice na letišti. O mé polovičce nemluvě. K tomu cálovat dvě noci ve Skandinávii... :D

0 Citovat

Já mám pro sebe ještě dva volňásky a nechám je zrušené do jara, jestli nebude něco zajímavého v novém letovém řádu. Cestovat jenom abych tohle využil se mi nechce.

0 Citovat

Tohle vlákno je pořád lepší a lepší :D "já už ani nevím, kam bych letěl"

A je roztomilé, jak tu lidi zbožňují svoje agenty.

0 Citovat

jen tip - ryan lítá i azory...:)

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

Tak posun o FR. Lety, u kterých jsem žádal o posun přes chat, zmizely úplně z profilu :D

A když se k nim pokusím přistoupit přes PNR a e-mail, tak se mi objeví toto.

Ja mam FCO-AGA v past flights a po zadani PNR, a e-mailu sa do toho normalne dostanem, a mozem menit v tych 14 dnoch, alebo refundovat.

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

Tiez podobny problem.Este som nemal cas to riesit. Potvrdili mi zatial iba VIE- TFS 30.7. 22. Povodne TFS-AGA. Spiatocna TFS-VIE nepotvrdena. Je to duplicitna RAK- NAP s 12.12.21. Tie vidim, a mozem este s nimi pracovat.Druha zmena bola ziadana na Velku noc. Tam uz vidim po precitani vlakna, ze ze je problem. Boli to lety FCO- AGA, a duplicit RAK- NAP. Vcerajsi let FCO-AGA mam od polnoci tiez v past flights.  Musim tam napisat, a opytat sa na stav tych duplicitov. Popripade tu FCO- AGA skusit s Velkej noci prehodit na spatocnu na tie Kanary. No estevto bude zabava.

 Tak som si popisal s Petrom G. Opytal som sa ho na stav jednej  s tych duplicit ktora ma byt vymenena na TFS-VIE toho 6.8.  (nechcel som zbytocne provokovat, a pytat sa na obide naraz.)

Odpoved:  Thank you. I can see the request. Please wait a couple more hours, if you do not receive anything tomorrow, please contact us back so we can escalate this.

 

Dalej som sa pytal na stav ziadosti na Velku noc, a ta ista odpoved.  Vyslovene som sa opytal ci je na ten termin mozne prehodit.

Peter G:  Please wait this day, if you do not receive the email, please contact us back.   Absolutne nic o tom, ze by sa to nemalo dat. Prioritne je pre mna to leto. Velka noc je iba ako bonus ak by sa podarilo. Tak uvidim do zajtra co bude.

0 Citovat

mikir napsal(a):

Tak ono to zadarmo nebude  jestli budou mit zeme povinne ockovani ,pripadme kdyz i ockovani budou muset mit test, tak jak budou resit turisty ? A s malym batuzkem taky asi na dovcu nepoletite  a ono to pak skace ....

Tak zadarmo to nebude, ale ak by to vyslo, a letenku za 320€ ( Jasne, ta cena moze ist dolu, ale na vrchole letnej sezony Kanary asi tazko budu pod 100€ OW) budem mat za 20€ tak aj po dokupeni batoziny ktora je za 20€ OW, tak mam 2 letenky za 100€, a nie za 400.

0 Citovat

Jako nevím, na víkend toho de otočit spousta, třeba i Malta. Jenom člověk nesmí chtít startovat a přistávát na jednom letišti...

0 Citovat

mikir napsal(a):

No uvidime mi zatim 16.12, Viden -Agadir drzi  ale tak nejak pocitam s tim ,ze pokud to zrusi ze se mi nepodari to vymenit za let do 6.1. zajimave ze Michal pise o 10.1. obdobi vanoc a Noveho roku by melo byt jen do 6.1. ne do 10,  1, bylo to i u jinych akci u tech 5 nebo 10 eurovek

Ja mam cancelled 12.12, a cez system ma to pusta zdarma do 26.12. az po potvrdenie zmeny, potvrdit som neskusal. Takze mozno by to neslo cez agenta, ale systemovo ano.

0 Citovat

Přes agenta to půjde posunout... lety 11.-12. 12. mám posunuté na 26.-30. 12. a let 15. 12. na 2. 1.

0 Citovat

Už s potvrzením?

0 Citovat

Ano, včetně několika dalších na léto

0 Citovat

A potvrdili ti aj duplicitne? Rovnake osoby, let, datum? Lebo do mojich sa im akosi nechce zatial.

0 Citovat

Asi jo, nevím, mám v tom guláš. Mám 5 eurový letenky za 100 euro, takže to neeviduju 

0 Citovat

"Ryanair szykuje loty ratunkowe

Seria lotów miałaby zostać przeprowadzona w przyszły wtorek 7 grudnia z lotniska w Marakeszu. Chodzi tu przynajmniej o kilka połączeń, które polecą m.in. do Dublina, Barcelony/ Madrytu, Brukseli i Mediolanu .  Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie irlandzkiej ambasady w Maroku, która w imieniu Ryanaira próbuje załatwić niezbędne zezwolenia – na razie bezskutecznie."

 

Podla mna celkom slusna sanca, ze do konca Decembra kvoli nezaujmu zrusia vsetky lety do Maroka, zeby som nakupil? :)

0 Citovat

Ted jsem se díval a Agadir-Bologna už je na 14 zrušená. Teda vidím to v rezervaci. Ještě mi nic nepřišlo. Tak jsem taky ještě dvě koupil. No ale oproti Honzovi jsem žabař :-)))))))

 

0 Citovat

Potvrzuji, můj let 14.12. TFS-AGA a i následující den 15.12. OPO-AGA, oba zrušeny, vidím to ve správě rezervace. Snad teď vyjde následné handrkování na chatu :-D

0 Citovat

Agadir-Tenerife-Agadir 14.-18.12. taky vidím zrušeno v rezervacích... a ani už není v prodeji.

0