V souvislosti s rušení letů do Maroka sdílím svůj ověřený tip na levnou letenku. Koupit lety z Maroka kamkoliv (nejlevnější je kupovat přímo v marockych dinarech) a nejnižší ceny jsou 50 MAD. Během několika hodin a dnů budou tyto lety zrušeny. Ryan umožňuje tyto lety prebookovat na jakoukoli jejich trasu v rozpětí +-14 dnů s tím ale že se mi zatím vždy podařilo získat rebook cca +21 dní   .

Letenky s Ryan kamkoliv za 10ecek

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

Na mobilu to tuhle hlášku nedává. Kdyžtak bych ale řešil přidáním Sr. Nebo Jr. Do jména, to ničemu neuškodí a nebude tě to otravovat 

0 Citovat

Taky mi to jde na mobilu bez problémů

0 Citovat

Alena Svobodová napsal(a):

Kolika lidem se to podařilo změnit na něco jarního, prosím? Zatím jsem tu viděla jeden příklad.

Zatím skutečně jen jeden případ 

0 Citovat

Mıchal napsal(a):

@Jan Vidím: Jak děláš ti duply rezervace? Když jsem chtěl udělat rezervaci na stejnou trasu se stejnými pasažéry, tak mě stránka zamítla transakci kvůli duplikaci rezervace? Takže jsem musel už letěl za 5,99 z TFS místo za 4,99 FCO. Jsem snad milionář nebo co? Bohatě stačilo jet zbytečně včera do Vídně a zpátky.

Ja som vcera kupil RAK- NAP 2× ten isty let aj pasazieri bez problemov. Cez aplikaciu. Otazka bude co na to agenti. Lebo okatejsie sa to uz neda.

0 Citovat

no ja bych to radsi zmenil online ve sprave rezervace, jenze mi to nejde :-) jak se na chat nahrne milion lidi s okatymi rezervacemi z Maroka, tak to bude zajimave :)) dostat od Ryanairu ban na litani (to jako neudelaji, myslim obecne) tak je to na uredni zmenu jmena seriously :)

0 Citovat

Toho bych se fakt nebál torpy, koukej co prošlo

Cztravelr: ono to časem určitě půjde ale jen těch 14 dní 


screenshot-20211129-234509-outlook.jpg
screenshot-20211129-234623-outlook.jpg
screenshot-20211129-234613-outlook.jpg
screenshot-20211129-234558-outlook.jpg

0 Citovat

Budete se odbavovat ? Lol

0 Citovat

Určitě ne, chci mít na tom letu co fakt poletím extra leg room a ojebavat ten systém na tento let by byla zbytečná práce, protože místo které bych dostal teď při odbavení bych potom měl i v novém letu

0 Citovat

Tak ja som to dnes v sprave skusal, a pustilo ma to az k potvrdeniu zmeny do tych 14 dni. Ale nepotvrdil som. Ak bude problem s agentom tak rinajhorsom refund.

Teraz som este prikupil zajtrajsie TFS- AGA, a FCO- AGA za zdrazenych 11€.

0 Citovat

Přesně tak, když bude problém tak refund 

0 Citovat

Od 15. 12. je tam ještě LIS - AGA za 5E

0 Citovat

torpy68 napsal(a):

[citace="Mıchal"]

@Jan Vidím: Jak děláš ti duply rezervace? Když jsem chtěl udělat rezervaci na stejnou trasu se stejnými pasažéry, tak mě stránka zamítla transakci kvůli duplikaci rezervace? Takže jsem musel už letěl za 5,99 z TFS místo za 4,99 FCO. Jsem snad milionář nebo co? Bohatě stačilo jet zbytečně včera do Vídně a zpátky.

Ja som vcera kupil RAK- NAP 2× ten isty let aj pasazieri bez problemov. Cez aplikaciu. Otazka bude co na to agenti. Lebo okatejsie sa to uz neda.

[/citace]

Tak nenasiel som inu dvojicku, takze mam 2x na rovnake mena TFS-AGA. (VLC-FEZ za 20,2 Eur sa mi zdala pridraha :)

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Od 15. 12. je tam ještě LIS - AGA za 5E

Toto uz je zatial po termine. Ale za tie peniaze sa to oplati aj risknut. Lebo na preletenie cas nemam.

0 Citovat

Nemohl by nastat problém, pokud by se změna toho letu neudělala třeba 3 hodiny před tím plánovaným odletem? Respektive že by to teda přes noc zrušili,  ja bych k tomu sedl v 8 ráno a zjistil bych, že mám smůlu, že jsem měl tu změnu udělat dříve. 

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Toho se taky bojím Patriku, proto začnu rebookovat hned zítra až se dohodneme kam teda letíme 

Ja by som to zase tak cierne nevidel. Alebo je toto aj medzinarodne propagovany travelhack? Zopar desiatok ziadosti sod ludi s tohto vlakna tam bude, ale v tej zaplave co tam teraz nasane sa to strati. Teda dufam.

0 Citovat

Michael. napsal(a):

Nemohl by nastat problém, pokud by se změna toho letu neudělala třeba 3 hodiny před tím plánovaným odletem? Respektive že by to teda přes noc zrušili,  ja bych k tomu sedl v 8 ráno a zjistil bych, že mám smůlu, že jsem měl tu změnu udělat dříve. 

Při zrušení se to stát nemůže

0 Citovat

Tak už to v rezervaci mám jako zrušené (Tenerife-Agadir 30.11)


screenshot-20211130-002900.jpg

0 Citovat

Teraz som pozeral, a FCO-AGA pre velky zaujem je uz za 63€. ale na FR24 je uz cancelled. Takze rano cakam maily o zruseni aj s TFS, aj s FCO.

0 Citovat

Patrik Č napsal(a):

Tak už to v rezervaci mám jako zrušené (Tenerife-Agadir 30.11)

 

 

 

 

paradoxne je to stale v predaji

0 Citovat

Koukám na to, tak kdo může kupujte 😀

0 Citovat

Jan Vidim napsal(a):

Už mám asi 20 letenek, to by mělo stačit.

Tak je to na půl ofiko... Lze to pořád koupit, ale v tomto náhledu je to canceled, takže kdo ještě nestihl má teď šanci... Mikire atd. 

Nechci se chlubit, ale to už je stará zpráva 

0 Citovat

Dobrou noc přeju 


screenshot-20211130-010659-samsung-internet.jpg
screenshot-20211130-010641-samsung-internet.jpg

0 Citovat

Jak koukám, stále ty letenky jsou koupit. Ale ceny už nejsou za kačku.

0 Citovat

Mě teda zaskočilo, že vy ten let máte zrušený, ale já ne. To trochu nechápu. 

0 Citovat

On zrušený ještě není v jejich systému. Jen ten náhled co posílal Patrik to ukazuje, když se klikne manage je to furt scheduled.

Vůbec se ale nestresuju, letadlo z Agadiru neodletelo a na stránkách Ryan když si vyhledam flight status je to canceled 

0