Ahoj všem Zkoušel jste někdo v poslední době Saudia Airlines? Ty jejich tarify do Thajska mi celkem dráždí plánovací závity.  Na YT jsou celkem fajn video recenze z poslední doby. Pochopil jsem, že se aerolinka snaží pomalu, ale jistě konkurovat Emirates a četl jsem, že do roku 2030 chce ze Saudské Arábie udělat transit hub jako právě V SAE. Bez alkoholu na palubě se obejdu a relativně nový Dreamlinery mě určitě nevadí 😂 Mají amenity kity, deky, údajně slušnej palubní servis… Na druhou stranu všude na netu (Trustpilot, SkyTrax, apod.) jsou dokola negativní recenze o customer service, nespolehlivosti apod.   Tak mě zajímá, jestli má někdo aktuální info a zkušenost (z doby “po COVIDu”). Děkuji!  .

Saudia Airlines

Založil ve fóru Letecké společnosti

Už se to tu několikrát rozebíralo. Postup pro žádost o vrácení peněz byl následující:

1. zavolat na linku Saudie, kde ti dají adresu, na které se má zažádat o refund (ammancu@saudia.com - není tudíž už potřeba volat 😊)

2. napsat na výše uvedenou adresu, že žádám o refund rezervace xxxxxx

3. vyplnit tabulku, kterou ti pošlou a odeslat zpět

4. čekat, až dorazí peníze (trvá dny až týdny)

1 Citovat

BTW nebylo to počasím, ale loni prostě přehazovali na jiné aerolinky a letos už nechtějí, což se dalo, jak už jsem výše psal, vyčíst z této diskuze už v lednu, takže někdo ji asi četl špatně. 😉

1