Ahojte Mate niekto nejake typy na parkovanie vo Viedni ? Do nedavna ked som mal ,,zajazdy,, na kratsiu dobu som parkoval u http://www.mazur-parken.at/ ... kde to vyslo ohodne lacnejsie ako na parkoviskach priamo pred terminalom a jazdi odtial free shuttle bus ale na 3 tyzdne to uz take vyhodne nieje Dik M. EDIT - DETAILNE INFO O MOZNOSTIACH PARKOVANIA ZADARMO  .

Letisko Wien (VIE) - Schwechat - parkovanie

Založil ve fóru Letiště

Mám. Normální parkoviště. Spali jsme v hotelu a ráno jsme jeli vlakem na letiště. Transfer mi přišel zbytečně drahý.

0 Citovat

Zdravím. Má někdo zkušenost s tímto parkováním u hotelu Arion? https://park-fly.at/sk/park-fly/

Díky za info.

0 Citovat

tonic napsal(a):

Ano, vjazdova vyda listok, ale aj zaznamena ECV vozidla. Takze pri vyjazde pouzijete iba listok ak nahodou zle zosnima alebo nevie precitat znacku.
ak si dobre pamatam, tak sa da kartou zaplatit na brane. to by som sa skor v dnesnej dobe cudoval, ze by sa niekto stazoval "ze jedine kartou" :)

Děkuji! Šlo mi hlavně o to, zda to opravdu jde zaplatit na závoře, protože přece při malém zdržení předem nevím, zda se "vlezu" do bezplatného intervalu nebo už budu platit. A jako "stará struktura" bych raději zaplatil dvě eura hotově mincemi než jedno euro kartou... (ale i tu už mám :-) )

0 Citovat

A viš určitě, že to byla ochranka! 😂😂

15 Citovat

Zkušenost z 29.3  ve 4hod ránno obchazela  ochranka z baterkou

0 Citovat

Já se vrátím na Mazur. Cena tak uprostřed mezi Parktigerem a C. Spíš blíž k Parktigeru. Autpbus jezdí pořád zdarma. Na týden to vychází o nějakých 30 euro  vic myslím. Jsou tam i ty levnější alternativy s odvozem, ale to není nic pro mě.

1 Citovat

musi to byt opravdu super situace, kdyz dojedes s celou familii z dovolné, pekne odpocatej, uz se tesis domu a kola nikde :))) na dalsi cestu jsem teda radeji booknul parking C primo na letisti. Kazdopadne jsem hodne zvedavej, jak se bude situace dale pokracovat. Podle mne tam tech pripdalu bude rozhodne vice a kor ted s prichodem jara a prezouvani na pekne letni litaky :))) 
jaka by mohla byt alternativa k park-tiger ? 

0 Citovat

Na google maps sú dve recenzie zákazníkov, ktorým vykradli auto, následne to riešili s AT políciou a tá im vraj oznámila, že kamery na parktiger sú len atrapy.

1 Citovat

Kamery tam jsou, ale to ještě nic neznamená. Jsou funkční? Pokud jsou, sedí někdo u monitorů a sleduje to? Atd.

0 Citovat

Tam jsou kamery, nebo ne? Jestli si vybavuju….

0 Citovat

Možná by bylo dobré kdyby ti co to vyfotili dali fotky na mapy Google do recenzí Partkigera. Když tam podobné fotky budou přibývat, třeba s tím provozovatel parkoviště začne něco dělat (zaměstná hlídače nebo tak něco). Mám tam nejbližší rezervaci na květen a zvažuju, jestli to nezruším a nezaparkuju někde jinde.

2 Citovat

No, za tohle teda pár ušetřenejch EUR fakt nestojí.

2 Citovat

No jestli to nebude nějaký stálejší přivýdělek. našich nových spoluobčanů. Mám chuť tam parkování v červenci zrušit. Není nic lepšího, než po příletu z dovolené i s celou rodinou řešit něco podobného.

2 Citovat

to vyzera ze asi viacero vodicov v tom case takto "obstastnili"

0 Citovat

Parktiger 21.3 , asi se jim tam rozmohl mensi nesvar :))

 

 

 


screenshot-2024-04-05-at-9-46-54.png

0 Citovat

Ano, vjazdova vyda listok, ale aj zaznamena ECV vozidla. Takze pri vyjazde pouzijete iba listok ak nahodou zle zosnima alebo nevie precitat znacku.
ak si dobre pamatam, tak sa da kartou zaplatit na brane. to by som sa skor v dnesnej dobe cudoval, ze by sa niekto stazoval "ze jedine kartou" :)

0 Citovat

Dobrý den, hledám info pro řidiče, který na letiště Schwechat doveze rodinu, vysadí je a hned odjede (a za týden u příletů vyzvedne). Má tam být 10 minut zdarma. Ale co když to z nějakého důvodu nestihnu - jak se platí? Lze to zaplatit přímo u odjezdové závory mincemi, nebo jedině kartou? Těch 10 minut asi běží od průjezdu vjezdovou závorou - ta mi vydá lístek pro výjezdovou závoru? Omlouvám se za možná hloupý dotaz, ale nikdy jsem tam nebyl, ani na jiném letišti... Josef

0 Citovat

Este by som zabudol na "zazitok" z Parktigru spred 2 tyzdnov.

Som sa pokusal aj zavolat na ich infolinku ale automat ma nikam neprepojil. Tak som im poslal mail .. a podla vsetkeho uz tam takto bolo 2 dni minimalne


img-20240316-143515.jpg
img-20240316-143506.jpg

2 Citovat

tonic napsal(a):

teraz som na jednej FB skupine nasiel toto

Tak asi nejlepší možnost je P+R Gadnergasse. Na 11 dnů to vyšlo na 20e. Týden je za 10e. A je to hned u vlakové stanice(4 stanice od letiště)

Jj, tohle bylo možná nejlepší  legální parkování pro lety z Vídně, za šušeň, hned u nádraží, platba přes app. Ještě v zimě jsem využil, ale pak zmizelo z app Apcoa a včera jsem jel okolo a komplet zrušené😢

0 Citovat

Aldakh napsal(a):

Zdravím, mohu zeptat zda má tedy někdo odzkoušeno parkování v Maria Ellend? Popřípadně kde tam? Uživatel Sony píše že víceměně bez problému, ale trochu mě děsí to slovo víceméně 😃

Píše víceméně měsíc, bez problémů úplně 😉

Díky Sony za tip 👍

1.unora bylo P+R Maria Ellend v 7:40 plné, tak jsme dvě auta nechaly ve vedlejší ulici - dnes 11.unora v 10 ráno jsme si je v pořádku vyzvedly (P+R už měl spoustu volných míst) Cena vlakem 5.4€ dva dospělí a dva kojenci, 8.2€ dva dospělí a dvě děti.

0 Citovat

@JanaV_1

Díky za info a omluva - já se uklepnul při zadání data příletu o 10 dnů (18. místo 28.), ukazuje to opravdu správně. Tak byla mi divná ta cena 🙈

0 Citovat

Já tam vyhledávám často, několikrát jsem i objednávala a vždy ok. Jen mi to tedy dává stejné ceny, žádný rozdíl mezi parkvia a pak přímo parktiger mi to neukazuje.

0 Citovat

Zkoušeli jste někdo bookovat parkování přes tento srovnávač?

https://www.parkvia.com/cs-CZ

Po zkušebním zadání mi tam naskakují výrazně nižší sazby za 16 dnů parkování u letiště Vídeň, než jsou ceny na konkrétních parkovištích (zejména Parktiger byl někde na skoro polovině). Tak nevím, jak dost je to spolehlivé.

0 Citovat

A na těch 48 hodin je to zdarma? A jinak po vesnici jsou zóny?

0 Citovat

Víceméně znamená, že na nádraží je cedule, že to je P+R parkoviště na tuším 48 hodin a měli by ho tedy využívat dojíždějící místňáci. Reality je ale taková, že většina parkovacích míst je obsazena H, SK a CZ auty. Zatím to asi nikdo neřeší, ale místní z toho nadšení rozhodně nejsou, zvlášť když je hned naproti oplocený ParkTiger určený pro delší stání při cestě na letiště.

0