DObry den, nasel jsem letenky do Manily Praha/Smartwings->CebuPacific pres Dubaj ale u letenek je uvedeno https://kiwi.com/u/2cbtqr Musíte znovu odbavit zavazadla Vlastní transfer na místo Mezinárodní letiště Dubaj (DXB)     Prosim o informace/radu jak bude probihat ziskani letenek/odbaveni kdyz chci letet POUZE s prirucnimy zavazadly..to musim mit nejaky Dubajsky vizum..nebo co? :-)   Kdyz jsem naposledy prestupoval v Dubaji tak jsem z jednoho letadla jenom vylezl pak nekam sel a vlezl do dalsiho .. z tohohle mam trochu strach :-) MOC DEKUJI  .

Prosim o radu ohledne prestupu v Dubai (Vlastní transfer na místo Mezinárodní letiště Dubaj/odbaveni)-FIlipiny(Manila)

Založil ve fóru Hledám letenku

19 reakcí

DObry den,

nasel jsem letenky do Manily Praha/Smartwings->CebuPacific pres Dubaj

ale u letenek je uvedeno

https://kiwi.com/u/2cbtqr

    • Musíte znovu odbavit zavazadla
    • Vlastní transfer na místo Mezinárodní letiště Dubaj (DXB)     Prosim o informace/radu jak bude probihat ziskani letenek/odbaveni kdyz chci letet POUZE s prirucnimy zavazadly..to musim mit nejaky Dubajsky vizum..nebo co? :-)   Kdyz jsem naposledy prestupoval v Dubaji tak jsem z jednoho letadla jenom vylezl pak nekam sel a vlezl do dalsiho .. z tohohle mam trochu strach :-) MOC DEKUJI

manila-letenka.png

1

Ahoj,

základ je NIKDY nekupovat letenky u Kiwi. Konkrétně do MNL měla nedávno akci Saudia z Vídně/Mnichova s garantovanými přestupy. Jen tak namátkou jsem našel v tvém podobném termínu 26.2. - 13.3. za 14 tisíc.

To, co jsi našel jsou dvě separátní letenky u různých dopravců. V případě zpoždění bys zůstal v Dubaji. Co se týká vlastního transferu, tak tam bys teoreticky nemusel odcházet z tranzitního prostoru, pokud bys měl boarding passy už v ruce.

1 Citovat

Ta Dubaj má 3 terminály

0 Citovat

To sice má, ale obě společnosti používají jedničku, pokud se nepletu. Ale kupovat takový hnus je jen pro otrlé :-).

2 Citovat

tak hlavni je, ze pro cechy ma dubaj viza zdarma on arrival

to, jak v tvem pripade bude tranzit probihat, zavisi na tom, zda te kiwi bude moci odbavit na ten druhy let a posle ti palubky

pokud ano, tak to probehne tak , jako pri beznem prestupu.

pokud ne, tak normalne smer exit a ziskani viza a nove odbaveni

doufam, ze mas v dubaji aspon dostatecne dlouhy cas na prestup - pokud budes mit zpozdeni a druhy let ti uleti, tak panbuh s tebou (zustanes v dubaji a budes doufat, ze ti kiwi sezene nahradu. coz muze, ale taky nemusi).

 

a priste - NIKDY nekupovat letenky nankiwi

2 Citovat

Tak takovouhle kombinaci bych si nekoupil, ani kdybych letěl sám. Mimochodem, bereš v úvahu, že pro to, aby jsi odletěl z Prahy, tak musíš splňovat všechny podmínky pro vstup do Emiratů? Bez toho tě do letadla nepustí.

 

0 Citovat

zas bych to nedramatizoval ;) do dubaje mame vstup defakto bez omezeni (za predpokladu, ze dotycny je cech)

ale ulet to je - manila v unoru se da bez problemu koupit za 30 … a je na jedne rezervaci.

0 Citovat

Za tech 40k jsou to 2 letenky..proto to resim..a je to z Phy😀..ale jinal jste me moc nepotěšili..kazdopadne diky za nazory.

0 Citovat

No já ti nevím Krcha. :-). Z Vídně vidím na 26.2. a za 14 dnů zpět cenu 15 tis u Saudů a u China Airlines 20 tis. Určitě lepší než letět z Prahy a riskovat, že nedoletím. A to že Kiwi sežene náhradu myslíš vážně, nebo jsi jen veselá kopa? 😀😀

 

0 Citovat

Důrazně doporučuji to nekupovat. Cebu podle historie letů z Dubaje do Manily rozhodně nevinika dochvilnosti a potom budete v prdeli.

Leťte radši z té Vídně. Z Prahy tam jezdí vlaky az na letiště a je to bez nervů že se něco posere. 

0 Citovat

niemandos_1 napsal(a):

No já ti nevím Krcha. :-). Z Vídně vidím na 26.2. a za 14 dnů zpět cenu 15 tis u Saudů a u China Airlines 20 tis. Určitě lepší než letět z Prahy a riskovat, že nedoletím. A to že Kiwi sežene náhradu myslíš vážně, nebo jsi jen veselá kopa? 😀😀

 

 

leti z prahy, koukam na lety z prahy.

 

a proc bych to nemyslel vazne? znam lidi, u kterych kiwi zaruka transferu na tyhle netransferovy letwnky fakt prosla. 

ale nikdy bych na to nespolehal, bo podminky pro tu jejich zaruku jsou napsany tak, aby v 99,9999% pripadu nic plnit nemuseli.

0 Citovat

Pokiaľ viem tak za túto kiwi "záruku" sa ešte pripláca navyše takže by to nebolo ani za tých 40k

0 Citovat

oni uz ten nesmysl zpoplatnili? uff … tak to je, vzhledem k podminkam, jeste vetsi zlodejina , nez byla…

 

0 Citovat

V zimě (konec února) bych z Prahy již nikdy neletěla. Napadlo 3 cm sněhu, let nám přesunuli na ráno, nechytli jsme spoj, i když rezerva v Manile byla 20 hodin, stálo nás to 8 tisíc za nové letenky na Boracay a 2 dni z dovolené zkažené. Měli jsme 4 karty s pojištěním a domluva s pojišťovnami ztráta času. Vídeň a všechno kolem létalo normálně. Domluva s Lufthansou v Praze na letišti byl také zážitek, který nechci opakovat. 

0 Citovat

No hledam kde muzu, ale najit neco za cca 20k z Phy, nebo okoli (Viden,Mnichov) a zaroven aby tam nebyla cesta pres 23h nemuzu najit :-(

(..Cestovani se Saudia jinde ve foru nedoporucujou...)

0 Citovat

I kdyby Saudia provozovala výhradně horkovzdušné balóny je to pořád spolehlivější než tohle přes kiwi

13 Citovat

Za lehce přes 21k se dají najít v pohodě lety z Vídně do Manily s Eva Air. Vše na jedné letence, odbavene zavazadlo v ceně, servis během letu (žádný hladolet jako Smartwings a Cebu Pacific). Rozhodně lepší poměr cena výkon než výše uvedená varianta. Pohodlí v letadle rozhodně na vyšší úrovni než se Smartem a Cebu. Cebu Pacific z Dubaje do Manily je zážitek pro masochisty (létající mrazák) s místem jako u Ryanair. 

0 Citovat

Eva Air doporučuji, nejlepší společnost se kterou jsem letěla.

0 Citovat

Tom _19 napsal(a):

Cebu Pacific z Dubaje do Manily je zážitek pro masochisty (létající mrazák) s místem jako u Ryanair. 

 

S tímhle musím jen souhlasit, kéž bych tohle četla tak 5 let z5 kdy jsem tenhle let absolvovala a byla na to připravená! A to jsem si myslela že je to jen naše zkušenost..😅

Všichni nabalený, zimou se ani nehly, v zoufalství skupovaly všechny deky co byly v nabídce 🤣

Místa teda bylo dost, měla jsem celou řadu pro sebe ale ta zima..

0 Citovat

Bejt to za 5k, tak to koupím, ale za 20k?? To je totální kravina. Jak píšou ostatní. Za podobný peníze se dá letět s kvalitní aerolinku z okolních letišť, kam v pohodě dojedeš autem nebo vlakem. Vyhnes se spoustě možných problémů po cestě a taky dostaneš najíst, napít a deku 👍

2
19 reakcí