Dobrý den, může mi prosím někdo poradit, kam letět přímým letem, abych se dostala co nejblíže Štrasburku či Colmaru? Hledala jsem Praha (Vídeň) - Štrasburk, Prg. - Basilej, Prg - Lyon a žádný přímý let jsem nenašla. Takže potřebuji někam co nejblíže doletět a pak se co nejjednodušeji dostat místním spojem do cíle. Moc děkuji.  .

Přímý let do Francie - Alsaska

Založila ve fóru Hledám letenku

14 reakcí

Dobrý den,

může mi prosím někdo poradit, kam letět přímým letem, abych se dostala co nejblíže Štrasburku či Colmaru? Hledala jsem Praha (Vídeň) - Štrasburk, Prg. - Basilej, Prg - Lyon a žádný přímý let jsem nenašla.

Takže potřebuji někam co nejblíže doletět a pak se co nejjednodušeji dostat místním spojem do cíle.

Moc děkuji.

0

Praha - Basilej/Mylhúzy létá easyJet, Praha - Lyon easyJet a Volotea, jestli se nepletu...

2 Citovat

Easyjet.com létá Praha-Basilej 3-6x týdně za naprosto luxusní ceny kolem 500-600 Kč.

0 Citovat

Alternativou - zejména pro delší pobyt - může být přímý bus Praha - Strassbourg,  většinou přes noc - např. Flixbus , Regiojet  (8 - 11 hod).

0 Citovat

Lufthansa to nabízí jako kombinaci letadlo do FRA a navazující Lufthansa bus na nádraží do Strasbourgu (jede to necelé tři hodiny), kdysi jsme tak jeli na služebku, poté co ČSA zrušily přímé lety, kterými jsme tam cestovali dříve.

0 Citovat

Zdravím  všechny a moc děkuji za rady. Hledala jsem lety přes vyhledávač, a ten nic nevyhledal. Zkusím Easyjet, dlouhá jízda autobusem mne poněkud odrazuje. Mám své zkušenosti.

0 Citovat

Přes jaký vyhledávač, můžu se zeptat? Mám v poslední době pocit, že to dost  nefunguje. Nebo lépe řečeno - ne každý vyhledávač vyhledá většinu alternativ. U krátkého letu po Evropě už to hledám tak, že jdu rovnou na stránky jednotlivých low costů a měst, kam chci... celkem rychle se dá zorientovat ;) 

0 Citovat

Použijte google flights. Ten má lowcosty oficiálně, a umí vyhledavat i spojení "na dvě letenky". 

Spojení do tý bazileje normálně vyhledá.

0 Citovat

Taky tam (do Štrasburku) lítá za pár peněz Volotea z Berlína.

1 Citovat

Ano, ale než se nějak doplácá do Berlína, tak už je skoro ve Štrasburku (myšleno po zemi, ne vzduchem; samozřejmě záleží na místě startu). 

 

 

2 Citovat

mxp napsal(a):

Taky tam (do Štrasburku) lítá za pár peněz Volotea z Berlína.

Tak to se vyplatí ...

0 Citovat

Co já vím, co se komu vyplatí...

1 Citovat

hankaa napsal(a):

Přes jaký vyhledávač, můžu se zeptat? Mám v poslední době pocit, že to dost  nefunguje. Nebo lépe řečeno - ne každý vyhledávač vyhledá většinu alternativ. U krátkého letu po Evropě už to hledám tak, že jdu rovnou na stránky jednotlivých low costů a měst, kam chci... celkem rychle se dá zorientovat ;) 

Hledala jsem přes skyscanner.cz a tyto stránky.

0 Citovat

Easyjet.com se na skyscanneru ani kayaku snad nikdy neobjevoval.

0 Citovat

Aha. Díky za informaci. Vyhovuje mi, že ukáže celý měsíc. Díky těmto stránkám se mám kde poptat.

0
14 reakcí