https://www.fly4free.com/flight-...-for-e278/ HOT🔥 Cheap flights from Budapest to Uganda for €278 (fly4free.com)  .

Uganda 278 euro z BUD

Založila ve fóru Tipy na levné letenky

MIGUELAS napsal(a):

...

Mě by pořád zajímala k tématu ta Uganda a Rwanda, pokud vynecháme předražena zvířata. Jak píše JakubL, jsou to bohužel státy bez moře.

I bez moře to jde. Jak se mi například jednou kvůli dešťům stalo v Kolumbii, že jsem se letecky nedostal k Pacifiku do departamentu Chocó. Inu celé 2 týdny jsem zůstal pouze v kolumbijském vnitrozemí a nelitoval jsem.

Podobně i vnitrozemská Uganda má kromě rovníku co nabídnout, například tento nemalý výčet zajímavostí:

  1. Gorilla Trekking v Bwindi Impenetrable National Park  - Jedinečná příležitost vidět horské gorily ve volné přírodě.
  2. Safari v Murchison Falls National Park  - Domov mnoha druhů zvířat včetně lvů, slonů a hrochů.
  3. Návštěva Queen Elizabeth National Park  - Park s bohatou biodiverzitou, včetně stromových lvů.
  4. Výlet na řeku Nil  - Možnost raftingu a pozorování nádherných vodopádů.
  5. Objevování Kibale National Park  - Domov pro 13 druhů primátů včetně šimpanzů.
  6. Prohlídka Lake Mburo National Park  - Park s bohatým ptactvem a možností safari na kole.
  7. Relaxace na Ssese Islands na jezeře Victoria  - Krásné tropické ostrovy s možností relaxace a rybolovu.
  8. Návštěva Mgahinga Gorilla National Park  - Další možnost vidět gorily a trekovat vulkány.
  9. Výlet do Jinja  - Město známé jako zdroj Nilu a adrenalinové sporty.
  10. Procházka po Kampale  - Hlavní město s živou kulturou a historií.
  11. Návštěva Rwenzori Mountains National Park  - Park nabízející náročné treky a úchvatné výhledy.
  12. Objevování Mount Elgon National Park  - Možnost trekování na jednom z nejvyšších hor v Africe.
  13. Prohlídka Kasubi Tombs  - Tradiční královské pohřebiště Bugandy.
  14. Návštěva Ziwa Rhino Sanctuary  - Rezervace nabízející možnost vidět nosorožce.
  15. Relaxace na plážích Entebbe  - Město s krásnými plážemi na břehu jezera Victoria.
7 Citovat

Kubo, konečně skvěle odvedená práce. Ještě otázka co z toho se dá pořídit za pár peněz. Kromě té procházky po Kampale a relaxaci na plážích Entebbe, každopádně dělám printscreen.

0 Citovat

Koľko dni si v okolia Joburgu a Pretórie? My sme boli týždeň v Joburgu (povinnosť, nie voľba) a pár vecí ktoré sa nám páčili boli: 

1. Soweto a Mandela’s House 

3. Mapoch cultural village

2. Hennops hiking trail 

 

Zásadne sa vyhýbať všetkým atrakciám, parkom atď čo sú zadarmo v okolí Joburgu.

S Ugandou a Rwandou pomôcť neviem, tam sme sa zatiaľ nechystali, ale pár miest ktoré sme sa chystali navštíviť počas nášho zrušeného výletu do Kene:

1. Mt Kenya np 

2. Hells gate np 

3. Lake Naivasha 

4. Lake Nakuru

5. Diani Beach 

 

0 Citovat

janicek napsal(a):

Pozeral som to už pred 2 dňami, škoda že sú tam termíny len na obdobie dažďov a povinné očkovanie proti žltej zimnici...

 

Kde se pise ze je potreba povinne ockovani??? Diky

0 Citovat

Třeba tady:

https://www.ockovacicentrum.cz/cz/uganda

0 Citovat

Tiež na stránke kde sa žiada o viza je ockovaci peukaz medzi required dokumentami..

1 Citovat

Zkoušel jsem zkusmo vízum do Ugandy a opravdu je třeba to očkování proti žluté zimnici v jpg doložit.

Jsou tam i termíny na prosinec, kdy už se jedná spíše o ocas období dešťů a za 7500 za zpátečku je to pořád lepší investice než jak někdo dnes ve vláknu Wizzu postoval ze srandy prepalenou jednosměrku v létě do Alicante za stejné peníze. 

Jakákoli Afrika za 7500 zpátečka je vynikající cena, a říjnová Keňa a prosincová Uganda byly akce, co se nedaly odmítnout.

0 Citovat

V prosinci jsem byl v období dešťů ve Rwande..a vlastně proč ne..ano každý den tak hodinu dvě prselo..a bylo málo turistů..alecasi pozitivní dojem umocňuje fakt že vždy když prselo tak jsme byli v aute nebo na jídle.. měli jsme stesti:)

0 Citovat

Aktuálne sa daju kúpiť letenky z Viedne do Ugandy za cca 720 eur v premium economy... množstvo termínov počas celého roka aj na vianoce...

0 Citovat

Jsem na to PE koukal, ale je to jen ten let BRU - EBB. Když jde eco koupit za 300e, tak se to PE vůbec nevyplatí.

0 Citovat

Stále to vychází z BUD lépe než třeba z VIE nebo BER.

0