Existuje ještě nějaká možnost jak alternativní cestou zlevnit letenky Ryanairu? Většina více či méně pofiderních OTA je vůbec nevyhledá. Srovnávače nabídnou přímo letenku od FR nebo minimální nabídku OTA za navýhodnou cenu.  .

OTA a letenky FR

Založil ve fóru Vyhledávače letenek

jj, funguje, víkendová otočka v červenci do Banja Luky za dvě kila 

díky za tip ;)

1 Citovat

Ahoj, za jak dlouho ti přišlo potvrzení s číslem rezervace u Ryanairu? Vypadá to, že to všem přišlo do pár hodin, ale u mě už to je víc jak 24 hodin od přijetí platby a ticho po pěšině. Mezitím samozřejmě jak Ryanair, tak Pelikán cenu letenek zvýšili, takže tak nějak očekávám, že přijde e-mail s tím, že budou chtít doplatit rozdíl, nebo že stornují rezervaci.

0 Citovat

tak oni to tady sledujou (když jsem psal, že jim tam při vyhledávání rotujou neexistující dopravci, za den dva to zmizelo), takže je možný, že se rozhodli ty, kdo ten kupón využijí, na oplátku potrápit čekáním :-) 

0 Citovat

v 10:18 jsem objednal a za chvilku zaplatil převodem

v 10:35 přišel e-mail o úspěšné platbě

v 11.24 e-mail v kódem rezervace 

0 Citovat

nucene premisteny brumak napsal(a):

tak oni to tady sledujou (když jsem psal, že jim tam při vyhledávání rotujou neexistující dopravci, za den dva to zmizelo), takže je možný, že se rozhodli ty, kdo ten kupón využijí, na oplátku potrápit čekáním :-) 

 

Mozna tim, ze neni nazev OTA uvedeny v nazvu tematu tohoto vlakna, tak si toho nevsimnou tak snadno :)

0