Zdravíčko, mohl by mi někdo poradit? Našeli jsme s přáteli levné letenky z Popradu do Lutonu s WizzAir. Jedná se o jednodenní výlet. Odlet z popradu 17.1 a návrat 18.1.2015 Brali bychom to hned z fleku, ale nevíme, jak funguje doprava do centra Londýna. Koukal jsem, že WizzBus nám nabízí za 35€ dopravu pro 2 samořejmě je to i zpáteční jízdenka, ale přijde mi to dost drahé.. Vlastně za stejné peníze jako letenka  .

wizzbus nebo easyBus

Založil(a) ve fóru Letecké společnosti

5 reakcí

Zdravíčko, mohl by mi někdo poradit?

Našeli jsme s přáteli levné letenky z Popradu do Lutonu s WizzAir. Jedná se o jednodenní výlet. Odlet z popradu 17.1 a návrat 18.1.2015

Brali bychom to hned z fleku, ale nevíme, jak funguje doprava do centra Londýna. Koukal jsem, že WizzBus nám nabízí za 35€ dopravu pro 2 samořejmě je to i zpáteční jízdenka, ale přijde mi to dost drahé.. Vlastně za stejné peníze jako letenka smiley

Našel jsem také ale EasyBus, který se tváří levněji, ale nerozumím systému na jejich stránkách. Může mě někdo zasvětit prosím? Jaké jsou ceny a jak se platí? Popřípadně také intervali.

0

Z Lutonu je lepsi jet vlakem do centra Londyna. Ty autobusy jsou pomerne dost nespolehlive a jeste k tomu muze byt velmi husty provoz na silnicich pri vjezdu do Londyna. Vlak je ovsem drazsi vychazi na 25 liber za zpatecni jizdenku na osobu . Pokud ale nejak zvlast nepospichate, a je vam jedno ze ta cesta busem muze klidne trvat 2 hodiny (nejdyl jsem jel z Lutonu 2,5 hodiny do centra) tak je lepsi a cenove vyhodnejsi vyuzit spis ten Easybus smiley

0 Citovat

Nejsem schopný na jeden den dát za autobus stejné peníze jako za letenky v obou směrech. Ačkoliv je vlak levnější, stejně mě to raději neláká smiley Přišlo mi ale divné, že někdy wizzák dává reklamy, jak je jeho wizzbus za 1Ł.. Nevíte o nějaké takové akci? Pokud neseženu něco levného, tak to padá. Díky za odpověď

0 Citovat

Mám celkem dost pozitivních zkušeností s EasyBusem jak z Lutonu, tak ze Stanstedu, několikrát jsem jel za 2 GBP / jeden směr / jedna osoba (je to cena nejlevnější včas koupené jízdenky). Oni mají určitou časovou toleranci kdy je možné bus využít s jízdenkou na konkrétní čas (tuším plus minus 90 minut, přesná pravidla maji na webu).

Doprava z Lutonu do Londýna není v podstatě problém, v případě nějaké nestandardní situace to může trvat déle, ale to by neměl být problém. Pozor je si třeba dát při cestě zpět a zvolit dostatečnou časovou rezervu právě kvůli zmíněným zácpám nebo situaci, kdy bus nepřijede, hrozí že uletí letadlo, což je finanční katastrofa smiley

Na internetu jsem bohužel četl, že se easybus v poslední době zhoršil - https://www.trustpilot.co.uk/review/www.easybus.co.uk
Je ale potřeba brát v potaz, že oni přepraví mraky pasažérů, je to lowcost služba a většinou lidi ventilují negativní zkušenosti.

0 Citovat

Jela jsem vloni easybusem tam i zpátky a jel načas, takže můžu jen doporučit. Jestli se od té doby zhoršili, tak mě to mrzí.

0 Citovat

neviem ci uz existuje nejaky original WizzBus ale viem ze ja ked som posledne kupoval cez wizzair cestu z LTN do londyna tak to operoval Greenline a ten chodi snad kazdych 5-10 minut z letiska do mesta na Victoriu a myslim Baker Street ... zato vlak mozes chytit taky ze ti cesta bude trvat hadam dlhsie ako busom smiley (nejaky osobak - a vela krat sa stalo ze som sa ani do vlaku nezmestil ked som siel naspatek zo St.Pancras)

... inak ak mas problem dat ,,tolko,, penazi za jizdenku z letiska do mesta, tak kolko si myslis ze stoji prezitie v Londyne ? smiley Jedlo, MHD a podobne

0
5 reakcí