Mexiko 1-8 ledna

Napsal YahooSeeker [Bot] 2012-10-31T03:48:14+01:00 ve fóru Hledám letenku
8 odpovědí

Zdravím,

měli byste pro mě radu jak do střední Ameriky za rozumnou cenu, konkrétně Mexika ?Asi klasika PRG,VIE,FRA,MUN. Poslední dobou se objevují promo lety jenom na Asii.
Musím odletět mezi 1-8 lednem a vracet se mám v plánu někdy na konci května. Takže je mi defakto jedno, jestli jednosměrnou letenku nebo zpáteční, ale zpáteční vždy vycházejí lépe.

Díky za každou radu,

Kuba

Ahoj já jsem našel nejlevnější let 13500 z FRANFURKTU dne 1.1.13 s jedním přestupem v Dallasu v USA. Jedna se o jednosměrnou letenku. A zpáteční jsem našel za 21000 s odletem ke konci května také přes Dallas.

Spíš bych to směřoval přes Barcelonu nebo i Madrid - přípoje jsou teď zrovna u ČSA docela levný... Podívám se ti zítra / pátek.

Díky Dave.
Honzo 21000 se ještě dá ale nevím jestli bych ale neměl problém s přestupem v USA. Nemám biometrický pas. Nevíš jestli ho potřebuju i na přestupy v USA?

K.

A co last-minute z Bruselu ? Letenku tam bych už nakoupil a pak jen ve vhodnou chvíli nakoupil last minute smiley

Kubo nevim jak je to delano s prestupama. Jinak ten bio pas je za 600kč takže to jde. A nebo jak píše Dave smiley

Já vím, že 6 stovek je pohoda, problém je že jsem až do konce roku v Singapuru, kde nemáme ambasádu smiley.

Aha tak to se máš smiley určitě se něco najde a nejaký let přimo ze singapuru tam neni?

No ze singapuru to lítá buď přes Sydney nebo Tokio...oboje nehorázně drahý, mimoto mi už chybí naše pivečko tak budu rád i za týden v česku smiley. Ptal jsem se singapurců a říkali, že nejlevněji do střední a jižní ameriky lítají přes Barcelonu smiley
No murphyho zákon, když jsem letěl do Singapuru tak nabídce byl samý karibik a jižní amerika a teď když chci letět do Mexika tak jsou pro změnu akce jenom na Asii smiley

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!