Pri planovani dovci jsem narazil na tarify IB, ktere asi neudelaji diru do sveta svoji cenou (a bohuzel je to bez zavazadla) - ale treba se nekomu stejne jako me budou hodit pri planovani letni dovci. Urcite to nemuze konkurovat vyprodeji z Vidne s IB minuly tyden (sam mam koupeny podzimni Madrid z Vidne), nicmene pokud nekdo chce letet pohodlne z Prahy, tak by se mu mohlo hodit (nase particka ma letos trochu problem s dovcou, takze sme si nemohli dovolit travit cas v aute / busu a letet z DE). Iberia nabizi zpatecni letenky (mezipristani v MAD - ale treba pro muj routing idealni 2h prestup tam i zpatky) z Prahy na Ibizu / Palmu / Malagu za celkem prijatelne ceny a je prijemnou alternativou k "Dirty Servisu"..  .

[IB] PRG - AGP 4500czk pres prazdniny

Založil(a) ve fóru Tipy na levné letenky

0 reakcí

Pri planovani dovci jsem narazil na tarify IB, ktere asi neudelaji diru do sveta svoji cenou (a bohuzel je to bez zavazadla) - ale treba se nekomu stejne jako me budou hodit pri planovani letni dovci. Urcite to nemuze konkurovat vyprodeji z Vidne s IB minuly tyden (sam mam koupeny podzimni Madrid z Vidne), nicmene pokud nekdo chce letet pohodlne z Prahy, tak by se mu mohlo hodit (nase particka ma letos trochu problem s dovcou, takze sme si nemohli dovolit travit cas v aute / busu a letet z DE).

Iberia nabizi zpatecni letenky (mezipristani v MAD - ale treba pro muj routing idealni 2h prestup tam i zpatky) z Prahy na Ibizu / Palmu / Malagu za celkem prijatelne ceny a je prijemnou alternativou k "Dirty Servisu".. smiley

PRG - AGP (Malaga) 4500czk
PRG - PMI (Palma Mallorca) 4990czk
PRG - IBZ (Ibiza) 6700czk


(Z dalsich destinaci jsem zkousel jeste Tenerife ale to bylo za nesmyslnou cenu 11k, pak RAK - Marrakesh a ten vychazi na hezkych 7500 a kdyz si ten stejny let vezmete marketovany jako Vueling tak jeste o cca 700kc levneji - ale PRG - RAK se daji najit lepsi pecky na stejny termin pres azair).

0
0 reakcí