Ahoj, chtěl bych se podívat o Vánocích na Kubu. Zatím jsem našel nejlevnější letenky kolem 24 000 Kč. Myslíte, že je to dobrá cena a mám to vzít nebo se vyplatí ještě počkat na nějakou lepší akci? .

Letenky na Kubu přes Vánoce

Založil(a) ve fóru Hledám letenku

7 reakcí

Ahoj, chtěl bych se podívat o Vánocích na Kubu. Zatím jsem našel nejlevnější letenky kolem 24 000 Kč. Myslíte, že je to dobrá cena a mám to vzít nebo se vyplatí ještě počkat na nějakou lepší akci?

0

Na polském fóru bych napsal jestem sceptykiem... Začátkem července se prodávaly lety s Říma a Milána za 530,- EUR, jinak jsem na nic nikde nenarazil. Ale i slepé kuře najde zrno:-)

0 Citovat

Dobrý den, omlouvám se,ale nějak jsem nepochopila radu na letenky na Kubu přes Vánoce (přes polské forum..), mohla bych poprosit o specifikaci, de hledat?:)
Chtěli bychom přes Vánoce Kubu, Jamajku, nebo podobný Kraibik smiley

0 Citovat

To znamená jsem skeptik...Jako že za nějakou rozumnou cenu myslím nebudou. Jedině hledat, hledat, googlit. Pokud bych na něco padnul, dám sem vědět.

0 Citovat

Z Frankfurtu je priamy let na Jamajku od 16.12. do 30.12. za 920e s Condor.de napriklad smiley Varadero dokonca len za 750e tiez priame lety z Frankfurtu od 14.12. do 29.12. smiley Punta Cana za 720e v tom istom termine atd, Pripadne Norwegian.com priame lety z Kodane na Panenske ostrovy za 480e v termine od 11.12-25.12(odchod neskoro vecer).

0 Citovat

Pripadne tu sme boli a bolo super z Frankfurtu od 15.12. do 29.12. do Cancunu za bezkonkurencnych 670e, tu uz neviem, ci nieco lacnejsie bude, plus cenovo dostupne ubytovanie

0 Citovat

Z prahy do Cancunu, ten isty dopravca, prestup vo Frankfurte cesta tam : 15.12. 299e
cesta spat: 28.12. 369e,29.12. 379e, 30.12 a 31.12 za 419e potom uz je to drahe
Cize dokopy z Prahy 670e cca, kratke prestupy vo Frankfurte a 20kg batozina v zakladnom tarife, jedlo a pitie tiez.

0 Citovat

Tož moc děkuju za odpovědi!Juknu na to, nějak se tam mosíme propašovat smiley

0
7 reakcí