Dobrý den, zajímalo by mě, zda někdo máte zkušenosti s levnými letenkami (případně celýma dovolenýma) z Frankfurtu.  .

Levné letenky či dovolené z Frankfurtu

Založil ve fóru Tipy na levné letenky

8 reakcí

Dobrý den,
zajímalo by mě, zda někdo máte zkušenosti s levnými letenkami (případně celýma dovolenýma) z Frankfurtu. smiley Vyplatí se vzít si pár tisíc, 3 týdny volna a odjet na letiště do Frankfurtu hledat zázraky? Párkrát jsem o tomhle "způsobu cestování" slyšel a vůbec to neznělo špatně, co se tam dá sehnat za letenky, když třeba chtějí doplnit místa a podobně...

Díky za odpovědi. smiley

0

Niekoľko takýchto vlákien tu už bolo, nevyplatí sa to

Edit: Tu je jedno z tých vlákien, na niektoré iné si niekto dal aj tú námahu a odfotil ponuku priamo z letiska - nič čo by človek nekúpil cez internet bez zbytočného stresu (alebo dobrodružstva, záleží na uhle pohľadu smiley )

0 Citovat

Další... By to mohl dát Dave někam do úvodních informací. Kde se to pořád proboha bere? smiley

0 Citovat

Navrhuju pop-up okno hned při otevření stránek:
„Vítáme vás na Cestujlevne.com. Ne, nelze vynechat první let na letence a nevyplatí se kupovat letenky a zájezdy až na letišti.“ smiley

0 Citovat

smiley

0 Citovat

Na rozdíl od prvního segmentu na letence, kde je absolutní NE, tohle je podle mě jiná kategorie.

Na velkých letištích v Německu, kde jsou stánky desítek CK,bych to úplně nezatracoval, obecně se dá samozřejmě namítnout, že v době netu....atd. .., ale pokud se někdo nedostaví neočekávaně k odletu na charter (dopravní zácpa, apod.) a cestovka má zaplacený balíček (hotel , letadlo), tak to opravdu přes net nemůže stihnout prodat (bavíme se o jednotlivých hodinách před odletem). Jediná možnost prodeje v takové chvíli, je najít někoho na letišti, kdo je sbalený třeba na jinou dovolenou , kterou nechá propadnout smiley
Hotel a letenka už je jednou zaplacen, tak proč to nepustit do světa třeba za 20%.

Ale je to samozřejmě v mnohem menší míře, než to bývalo před 15lety

Ideální jsou obecně dražší exotické destinace MLE, MRU

0 Citovat

Já vím že by tam lidi asi moc nechodili, ale existuje tady vůbec něco jako cestovatelské/letenkové FAQ? Nikde jsem je na úvodní stránce nenašel a možná by to pár jednotlivců odradilo od pokládání stále se opakujících otázek ...

0 Citovat

Takové ty obecné rady vč. vynechání jakéhokoli legu či segmentu na letence máme sepsány v článku Cestovatelský kodex smiley

0 Citovat

Prostě je to blbost a hotovo smiley Možná to funguje v Bangladéši, ale v Německu prostě ne. Přísahám, že to píšu naposled - ano takto se kdysi cestovalo a i já to mám za sebou. Ale v podstatě to bylo jen proto, že internetový prodej byl v plínkách, trh ovládali v podstatě 4 velcí hráči, kteří teprve budovali nové prodejní modely, marže byly úplně jinde... Posledních 10 let to je již utopie a na letišti nenajdete nic, co by nebylo předtím na x různých prodejních webech. A pobočky cestovních agentur na letištích v naprosté většině jen fungují jako výdej po netu objednaných voucherů a letenek, případně i jako platební místo. Byl jsem za poslední půlrok několikrát Frankfurt, Berlin, Nürnberg, schválně jsem si to prošel a i spoustu nafotil, myslím, že některé ceny tam byly i vyšší, než se dalo koupit předem na netu. A takové naivní představy, že někdo nedorazí k odletu a oni "levně" přeprodají jeho zájezd někomu dalšímu, to je k smíchu. Tedy v Německu, v Banánově nevím...

0
8 reakcí