Kapské město

Založil honza_vm před rokem ve fóru Hledám letenku
6 odpovědí

Ahoj,
dokázali byste mi prosím poradit s levnou letenkou do Kapského města?
Kdykoliv v únoru, na cca 14 dní.
S sebou budu brát kitebag (sportovní zavazadlo).

Letiště Praha, Viden, Mnichov, Berlin, pokud by se vyplatil i Frankfurt.
Chtel bych se dostat k 15tis. Zatim vse co jsem nasel je spis 20tis smiley

Co jsem nasel tak primo leta z Mnichova Quatar airlines a South afr. airlines, ale nenašel jsem dobrou cenu smiley

Děkuji moc za Vaše doporučení!

Honza

Ahoj Honzo,

divam se na matrix a nasel jsem letenky kolem 16,5k z Mnichova (EMIRATES) nebo Vidne (Qatar) primo do Cape Townu.

JInak muzu doporucit jeste jednu vec - mrkni se klidne i po letenkach do Johannesburgu nebo Durbanu, vnitrostatni prelet s Mango Airlines stoji kolem 1000-1500 ZAR. (1600-2400 czk)

Kdybys cokoli potreboval vedet o JAR, dej vedet, uz jsme tu nekolik mesicu (primo v Durbanu).

Zatim, Honza

Ahoj Honzo,

potřeboval bych nějaké informace o JARu, kde se také chystám na delší dobu. Zejména mne zajímá, jestli je možné - a pokud ano, tak za jakých podmínek - zde zůstat déle než tři měsíce.

Díky za informaci.

Aleš

Ahoj Alesi - kam se presne chystas? A za jakym ucelem?

Ja jsem tady pracovne (i s pritelkyni) na rok (viza mame nicmene na 2 roky) a musim rict, ze dostat viza (i kdyz jsem tu na intra company assignment - to znamena, ze jsem tu v ramci 1 firmy relokovan na rok) byl orisek. Moje pritelkyne ani pracovni povoleni nedostala.

Jelikoz ted JAR vizovou povinnost pro staty EU zrusila, melo by stacit vycestovat z JAR (treba do okolni zeme) a pak znovu na hranicich dostat na 90 dni. Nicmene bych Ti doporucil zavolat na JAR ambasadu v Praze - byli dost ochotni a pomohli nam.

Kdyby cokoli - napis, H

Ahoj Honzo.

Díky za informace. Můžeme prosím dále mejlem? Moje adresa je: alprich@seznam.cz

A.

Poslal jsem Ti maila smiley

Přihlášení a registrace